Podoba mi się technika tego rządu. Prawdziwie antyklerykalny rząd, skuteczność większa niż u komunistów! Dzięki nim coraz więcej osób zniechęca się do religii, kościoła. Religia wliczana do średniej, oficjalne tępienie homoseksualistów, występy rydzyka, trąbienie o pielgrzymce, indoktrynacja religijna, krytyka ewolucji. Do tego występy niewykształconych pajacyków w telewizji(rodzina Giertychów, Orzechowski i spółka). To wszystko działa w odwrotną stronę. Polak lubi robić na przekór. Gdy kościół był tępiony za komuny, wzrosła gwałtownie religijność Polaków. Teraz gdy tępiona jest świeckość, będzie na odwrót. Chwała im za to, amen.
|