> > czy mamy> >szansę na wygraną tzn. opodatkowanie Kościoła?> Nie. Nie mamy******************** Nie tak dawno problem byl delikatnie poruszony w TVN24. w konteksie formy opodatkowania. Natychmiast odezwal sie biskup Pieronek i wielce oburzony, ze ktos odwazyl sie wrocic do tego tematu,byl mocno poirytowany -oswiadczyl,,,,,,,,,ze kk placi podatki jak wszyscy obywatele. Sprawa byla w sposob "delikatny"poruszana juz wiele razy,nawet za czasow SLD u wladzy ale te tchorze eseldowcy ukrecili "glowe calej sprawie".Nie mam zaufania ani do prawicy i lewicy rowniez-szmatlawcy. Jest jakas dziwna cecha wystepuje w naszym spoleczenstwie: niewytlumaczalna spolegliwosc wobec kk. Mysle,ze za naszego zycia to sie nie zmieni.  *******************************
|