Przykład Hiszpanii jest patologiczny, juz teraz wiadomo że Zapatero przegra przyszłę wybory przez to że majstrował przy rodzinie i obdarzył sodomistów niesamowitymi przywilejami, nie zrównuje się bowiem patologii z rodziną, artykuł jest wziety z gazety pro rzadowej to nie dziwne że nadany jest mu tak optymistyczny ton.
|