Racjonalista - Strona głównaDo treści
Katowice - spotkanie Śląskich Racjonalistów we wrześniu

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
29-08-2011 17:29ARGutowski (797 punktów)Katowice - spotkanie Śląskich Racjonalistów we wrześniu
Ocena 2 na 2
Witam serdecznie,

1. W najbliższy piątek (02.09.2011) o 17:00 odbędzie się spotkanie nieformalnej grupy wolnomyślicielskiej Śląscy Racjonaliści. Jak zawsze, zapraszam na nie zarówno stałych Bywalców, jak i nowych Gości, chcących poznać podobnie myślących ludzi z terenu Śląska i okolic.
2. Celem spotkania będzie poznanie nowych osób i nawiązanie znajomości, luźna (acz ambitna) dyskusja ORAZ omówienie nadchodzących wydarzeń: krakowskich Dni Lema, jak i październikowego Marszu Ateistów i Agnostyków. (w szczególności obejmie to: wymyślanie haseł oraz omówienie kwestii transparentów i transportu; nie od dziś wiadomo bowiem, że na Marsz jedziemy!).

3. Lokalizacja spotkania: Buon Cibo Ristorante&Bar, ul Mariacka 4 w centrum Katowic.

Kontakt ze mną:
argutowski(na serwerze)gmail(kropka)com

Wyjdź z domu, może przed Twoim blokiem dyskutują racjonaliści!

Pozdrawiam,
ARG
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

ARGutowski (797 punktów)
Witam ponownie,

Gwoli informacji Czytelników Portalu - w/w spotkanie się odbyło, spotkaliśmy się w liczbie 6 osób. Poznaliśmy naszego nowego kolegę, Jerzego (niniejszym pozdrawiam Go serdecznie!), omówiliśmy zbliżające się racjonalistyczne imprezy.

Większość z nas wybiera się na tegoroczny MAiA. Ja się zajmę przygotowaniem transparentów.

Poza tym rozmowy toczyły się zwłaszcza wokół bieżących wydarzeń (ale nie tylko). Poruszaliśmy też temat radzenia sobie z co bardziej religijnymi członkami naszych rodzin i innymi niezbyt tolerancyjnymi ludźmi w naszym otoczeniu. Mówiliśmy o swoich doświadczeniach w tym względzie.

Mimo ciekawej rozmowy dało się odczuć nieobecność niektórych z naszych stałych bywalców, zatrzymanych tym razem przez różne nieszczęścia (praca, choroba, sesja, itp.). Tych z Nas również z tego miejsca pozdrawiam i zapraszam (w miarę możliwości) do uczestnictwa w kolejnym spotkaniu, jak i październikowym Marszu.

Do zobaczenia następnym razem,
ARG

Wyjdź z domu - może przed Twoim blokiem dyskutują racjonaliści!

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365