>Jeśli można, kilka uwag, >- nie ma pustych desygnatów, nazwy nie mają desygnatów, zatem są pustymi nazwami. >- czasem warto dać możliwość wielokrotnego wyboru, chciałem zaznaczyć Feurbacha i Stanosz na raz. >Mam nadzieję, że wyniki zostaną opublikowane na stronie Racjonalisty.
Dziękuję za uwagę, poprawiłem.
Obecnie udało mi się zebrać 107 wypełnień (mam nadzieję, że ta liczba będzie reprezentatywna). Pracuję teraz nad pracą licencjacką i ponieważ zostało mi niewiele czasu skupiam się aktualnie tylko na niej, po tym jak wszystko będę miał poukładane, z przyjemnością opublikuję wyniki. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.
|