Racjonalista - Strona głównaDo treści
Prośba o wypełnienie kwestionariusza dla niewierzących :)

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
04-09-2011 18:16Agnostyk1988 (12 punktów)Prośba o wypełnienie kwestionariusza dla niewierzących :)
Ocena 3 na 3
Witam serdecznie,
zwracam się do Państwa z prośbą o wypełnienie kwestionariusza, który posłuży mi do pracy licencjackiej na temat światopoglądu polskich niewierzących. Wszystkie odpowiedzi są oczywiście anonimowe.

www . tinyurl . com /3qv7wd3 - Bardzo proszę o usunięcie spacji, ponieważ pomimo potwierdzenia adresu e-mail nie mogę dodawać linków.

Kwestionariusz wypełnia się bardzo szybko, oczywiście po zakończeniu badania mogę udostępnić wyniki.

Dziękuję bardzo za pomoc i pozdrawiam,
Michał K.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

liliac (147340 punktów)
Ależ proszę bardzo. Wypełnione. Chociaż część punktów jest nieco... hmmm... specyficzna. Jak wielu masz dotąd maoistów?

Czy będzie się można później zapoznać z wynikami?
05-09-2011 00:02 
 Ocena 1 na 1
Agnostyk1988 (12 punktów)
>Ależ proszę bardzo. Wypełnione. Chociaż część punktów jest nieco... hmmm... specyficzna. Jak wielu masz dotąd maoistów?
>Czy będzie się można później zapoznać z wynikami?

Dziękuję, zdaję sobie sprawę, że kwestionariusz nie jest idealny, ale powstawał podczas nocnej burzy myśli Oczywiście po zakończeniu badania wyniki chętnie udostępnię.
kognitywista (3391 punktów)
Wypełniłem. Pozdrawiam.
Artur@R (7115 punktów)
>www . tinyurl . com /3qv7wd3 - Bardzo proszę o usunięcie spacji, ponieważ pomimo potwierdzenia
>adresu e-mail nie mogę dodawać linków.

Wypełniony .
A tu link do kwestionariusza - w ramach pomocy i dla leniuszków.

A idąc z sugestią liliac - może "wyniki" tu nam na Forum zreferujesz - będzie, mam nadzieję, ciekawy temat do dysputy.
Pozdrawiam
maciejo (3492 punktów)
Wypełnione Ciekawy formularz. Nie mogę się doczekać wyników.
Jacek Tabisz (30006 punktów)
Pozdrawiam!

Wypełniłem. Ciekawy, fajnie sformułowany formularz. Ciekaw jestem wyników. Jeśli to nie jest ścisła tajemnica, fajnie by było, jakbyś je za jakiś czas udostępnił, możesz to zrobić naprawdę za jaaaaakiś czas, gdy wykorzystasz już dane do swoich badań.
globmistrz (0 punktów)
Usunięte przez moderatora
Lizergus (691 punktów)
Wypełnione. Czekam na wyniki
Rosa L. (625 punktów)
Jeśli można, kilka uwag,

- nie ma pustych desygnatów, nazwy nie mają desygnatów, zatem są pustymi nazwami.
- czasem warto dać możliwość wielokrotnego wyboru, chciałem zaznaczyć Feurbacha i Stanosz na raz.

Mam nadzieję, że wyniki zostaną opublikowane na stronie Racjonalisty.
12-09-2011 17:12 
 Ocena 1 na 1
Agnostyk1988 (12 punktów)
>Jeśli można, kilka uwag,
>- nie ma pustych desygnatów, nazwy nie mają desygnatów, zatem są pustymi nazwami.
>- czasem warto dać możliwość wielokrotnego wyboru, chciałem zaznaczyć Feurbacha i Stanosz na raz.
>Mam nadzieję, że wyniki zostaną opublikowane na stronie Racjonalisty.

Dziękuję za uwagę, poprawiłem.

Obecnie udało mi się zebrać 107 wypełnień (mam nadzieję, że ta liczba będzie reprezentatywna). Pracuję teraz nad pracą licencjacką i ponieważ zostało mi niewiele czasu skupiam się aktualnie tylko na niej, po tym jak wszystko będę miał poukładane, z przyjemnością opublikuję wyniki.
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365