Racjonalista - Strona głównaDo treści
zebranie PSR Wrocław 15 września 2011

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
13-09-2011 17:15Jacek Tabisz (30006 punktów)zebranie PSR Wrocław 15 września 2011
Ocena 2 na 2
15 września, w Sektorze koło zajezdni na ulicy Wejherowskiej (przystanek ulica Legnicka i dalej przejść wzdłóż zajezdni 200 m i wejść do Sektora) odbędzie się zebranie PSR Wrocław. Wszystkich chętnych zapraszamy. Na ostatnim spotkaniu gadaliśmy między innymi o Indiach, o serialu "Gra o Tron", o roli sztuki w życiu codziennym, o lekcjach etyki, o komputerach etc.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

katiad (283 punktów)
Zebranie odbędzie się o godzinie...?
Jacek Tabisz (30006 punktów)
Należy przybyć między 17 a 18.
Mariusz Agnosiewicz (moderator)
Usunięte przez moderatora
Jacek Tabisz (30006 punktów)
Usunięte przez moderatora
daniuk (546 punktów)
>15 września, w Sektorze koło zajezdni na ulicy Wejherowskiej (przystanek ulica Legnicka i dalej
>przejść wzdłóż zajezdni 200 m i wejść do Sektora) odbędzie się zebranie PSR Wrocław. Wszystkich
>chętnych zapraszamy. Na ostatnim spotkaniu gadaliśmy między innymi o Indiach, o serialu "Gra o
>Tron", o roli sztuki w życiu codziennym, o lekcjach etyki, o komputerach etc.
Szkoda tylko że nie podano godziny a i adres jest mało konkretny (jaka ul. i jaki numer, co to jest Sektor??- przecież nie wszyscy muszą to wiedzieć nawet jeśli dla niektórych wydaje się to oczywiste)
Sławek
maruda (5550 punktów)
>15 września, w Sektorze koło zajezdni na ulicy Wejherowskiej (przystanek ulica Legnicka i dalej przejść wzdłuż zajezdni 200 m i wejść do Sektora) odbędzie się zebranie PSR Wrocław.
To jest sektor, w linku mapka i dojazd. SEKTOR 3 mieści się na terenie dawnej zajezdni tramwajowej przy ul. Legnickiej 65, na tyle budynku Centrum Sportów Ekstremalnych. Godzina spotkania 17-18. 15 września dziś w czwartek.

Księża są satanistami bo ubierają się na czarno.
daniuk (546 punktów)

Dzięki. To jest konkretna informacja.

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365