Od jutra 16 września rozpoczyna się XIV Dolnośląski Festiwal Nauki. Imprezy będą odbywać się we Wrocławiu 16-22 września, Legnicy i Zgorzelcu 22-23 września, Głogowie 3-4 października, Jeleniej Górze, Bystrzycy Kłodzkiej 6-7 października Wałbrzychu 17-28 października Ząbkowicach Śląskich i Dzierżoniowie 18-21 października Pełny program pod adresem: www.festiwal.wroc.pl/2011/index.phpPrzypominam także o rozpoczynających się też jutro XV Festiwalu Nauki w Warszawie: www.racjonalista.pl/forum.php/s,445940 |