>najnowsza historia polski jest do de... >mieliśmy już de_komunizację i de_ubekizację... >rokita zapowiedział właśnie de_kaczyzację. potem nastąpi >de_rokityzacja. wielu czeka na de_katolizację... >tu i ówdzie słyszę o de_polonizacji... >po prostu: de_grengolada... ************************* moze niezbyt zgrabnie to napisales, (mruczy cos tam pan nadzorca intelektualny). ale jest to fajne ,sensowne i mocno zblizone do prawdy.Plus dla Ciebie. Pozdrawiam .Z sympatia to czynie. ********************************
|