Racjonalista - Strona głównaDo treści
Cztery lata wieczności

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
NapisanoAutorTytuł
02-04-2009 21:09diogenes (42753 punktów)Cztery lata wieczności
Ocena 4 na 4
Katolicy obchodzą właśnie czwartą rocznicę śmierci JP II.
A którą rocznicę śmierci obchodzi JP II?
Czy zdmuchnął już świece na rocznicowym torcie?
Czy czas w domu ojca płynie tak samo?
A jeśli nie płynie w ogóle?



Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Zbyszek Bryłowski (7257 punktów)

>Czy zdmuchnął już świece na rocznicowym torcie?
O dwudziestej pierwszej trzydzieści siedem przewidziane jest połączenie z domem ojca, tfu... z Watykanem.
Będzie videomost - może dowiemy się czegoś od lepiej poinformowanych?

Pozdrawiam - Zbyszek

P.S: Ciekawe dlaczego od rana mam mdłości.

Prawda jest jedna.
lukaszewicz (5674 punktów)

>A którą rocznicę śmierci obchodzi JP II?
>Czy zdmuchnął już świece na rocznicowym torcie?

Spekulacje co robi JP2 po śmierci nie mają sensu.
Można się zastanowić co by robił gdyby żył jeszcze?
Moim zdaniem pukałby w wieko trumny.
02-04-2009 23:08 
 Ocena 5 na 5
osko (291 punktów)
>>A którą rocznicę śmierci obchodzi JP II?
>>Czy zdmuchnął już świece na rocznicowym torcie?
>Spekulacje co robi JP2 po śmierci nie mają sensu.
>Można się zastanowić co by robił gdyby żył jeszcze?
>Moim zdaniem pukałby w wieko trumny.
>
Z Faktu można się dzisiaj dowiedzieć że aktualnie JP2 wskrzesza zmarłych i leczy dzieci chore na raka, ale tylko te które przyjadą do Watykanu.
03-04-2009 13:07 
 Ocena 2 na 2
Madman (7811 punktów)
>Z Faktu można się dzisiaj dowiedzieć że aktualnie JP2 wskrzesza zmarłych i leczy dzieci chore na raka, ale tylko te które przyjadą do Watykanu.
Mam nadzieję, że nie czytasz tej gazety, tylko widziałeś wywieszoną przed kioskiem.
osko (291 punktów)
>>Z Faktu można się dzisiaj dowiedzieć że aktualnie JP2 wskrzesza zmarłych i leczy dzieci chore na raka, ale tylko te które przyjadą do Watykanu.
>Mam nadzieję, że nie czytasz tej gazety, tylko widziałeś wywieszoną przed kioskiem.
Widziałem ją leżącą na półce z prasą w supermarkecie, a potem przeczytałem artykuł na stronie internetowej Swoją drogą, ciekawe czy fakt wymyślił tą historyjkę czy też dał wiarę rodzicom dziecka albo też "podkolorował" opowieść dodając że "lekarze nie dawali szans na przeżycie" itd.
03-04-2009 17:59 
 Ocena 3 na 3
liliac (147340 punktów)
>>A którą rocznicę śmierci obchodzi JP II?
>>Czy zdmuchnął już świece na rocznicowym torcie?
>Spekulacje co robi JP2 po śmierci nie mają sensu.
>Można się zastanowić co by robił gdyby żył jeszcze?
>Moim zdaniem pukałby w wieko trumny.
>

Moim zdaniem, od dłuższego czasu już by nie pukał

Wróć do listy wątków działu Kościół i antyklerykalizm
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365