>>A którą rocznicę śmierci obchodzi JP II? >>Czy zdmuchnął już świece na rocznicowym torcie? >Spekulacje co robi JP2 po śmierci nie mają sensu. >Można się zastanowić co by robił gdyby żył jeszcze? >Moim zdaniem pukałby w wieko trumny. > Z Faktu można się dzisiaj dowiedzieć że aktualnie JP2 wskrzesza zmarłych i leczy dzieci chore na raka, ale tylko te które przyjadą do Watykanu.
|