kościoł Rzymsko-katolicki od wieków stoi na stanowisku że to co powie to już powie! Teraz powiedział za dużo,ponieważ nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie poważnie traktował rewelacji o cudzie w Sokółce.Nie chodzi mi o te pobożne kłamstwa dzięki którym miłosierny kler wzmagał wiarę biednych owieczek w ciągu wieków! Ciekawi mnie to jak polskie społeczeństwo zachowa się słysząc te niesamowitości. Diaboliczne i niesamowite obrzędy guślarzy odzianych w niesamowite stroje przyciągają młodzież do gotyckich świątyń!Horror! krew się leje i każdy może ją spijać i bezcześcić! Straszne! |