Założyłam wczoraj wątek pt. Komentarze do artykułów, w którym wyraziłam swoje wątpliwości dotyczące czasowego ograniczenia w dodawaniu komentarzy. Otrzymałam odpowiedź od Stilgara i rzeczywiście, przyznaję, że o tym nie pomyślałam. Dlaczego jednak wątek został zamknięty, bez słowa wyjaśnienia, nie rozumiem. |