Korwin-Mikke: Do PT Ateistów - z całym szacunkiem "Proszę, proszę: ludzie zamiast o pornografii dyskutują o religii, o Wierze w Boga... Cóż: na tym blogu spotyka się elita. Z szacunku dla niej - najpierw sprostowanie: w tekście "Listu do Pleno Titulo Ateistów" jest kilka drobnych błędów ortograficznych - i jeden, który, niestety, zmienił sens zdania" korwin-mikke.blog.onet.pl/ |