Info z portalu SLD 27 czerwca br. Warszawa: Dyskusja "Socjalizm w sieci"Dyskusja pt. "Socjalizm w sieci" odbędzie się w środę 27 czerwca br. o godz. 18.00 w sali konferencyjnej Biblioteki m.st. Warszawy przy Koszykowej 26/28 (na parterze). W gronie dyskutujących: Łukasz Foltyn, twórca komunikatora Gadu-Gadu Czy można zbudować nową lewicową siłę w oparciu o Internet? Piotr Szumlewicz, redaktor portalu lewica.pl Blaski i cienie portalu lewica.pl Bartosz Machalica, dziennikarz "Przeglądu" Możliwości wykorzystania Internetu do popularyzacji idei lewicowych
bóg jest oszustwem
|