Racjonalista - Strona głównaDo treści
MY czyli społeczeństwo.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
02-09-2007 12:06Cegielka Cezary (304 punktów)MY czyli społeczeństwo.
Wliczanie oceny z religii do średniej, bezustanne, nieuzasadnione wszędobylskie epatowanie różnoraką religijnością i symboliką, niczym nie uzasadnione partycypowanie w krzewieniu wiary wśród społeczeństwa przez Nasze Państwo, nierówność wobec prawa, dla większości TU rządy PiS itp. zdarzenia, które "utrudniają" Nam życie, z którymi nie zgadzamy się, ograniczają Nasze podstawowe prawo do samostanowienia.

To wszystko łatwo zmienić, tak! łatwo zmienić !!!! Choć nie oszukujmy się, potrzeba odwagi, "wiary", siły, determinacji, konsekwencji ! tak !!!! Właśnie TY możesz być ofiarą, poszkodowanym, coś stracić.Ale bez tego żadne zmiany nie przyjdą, bez ryzyka, kosztów, poświęcenia nic nigdy nie osiągniemy, nic nie zmienimy !!!I jak bohaterowie "romantyczni" odpowiedz sobie na pytanie.......... czy jestem gotów być może poświęcić wiele, aby spróbować zmienić kształt świata na "swóje podobieństwo".Jeśli boisz się śmieszności, alienacji, utraty pracy, wytykania palcami, brak Ci siły do działania, zaakceptuj kraj i sytuacje w której żyjesz.Jeśli nie chcesz/boisz się dać coś z siebie, nie oczekuj niczego pozytywnego, żadnych zmian na lepsze.

Co masz robić, jak masz działać ???........ nie pytaj mnie, sam sobie odpowiedz i wprowadz to w życie.

"Wolisz bezruch, czy wolisz działanie, czego Ty chcesz, oto jest pytanie".
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Uzumaki (78 punktów)
Ja wiem jak działać i na jakiej płaszczyźnie. A jak wyglądają twoje działania?
estetka (708 punktów)

>Co masz robić, jak masz działać ???........ nie pytaj mnie,
>sam sobie odpowiedz i wprowadz to w życie.

ja takze jestem ciekawa jak Ty dzialasz i jak wprowadzasz to w zycie.

"Przestancie zdobywac wiedze a skoncza sie wasze dylematy" Lao Tseu

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365