>
Bać się chyba nie ma sensu. To rodzaj "tajnej" grupy, której celem są prywatne korzyści. >Podobny nepotyzm można spotkać i w innych organizacjach. Nie da się go wyplenić, bo >egoizm i wspieranie własnego stada jest wpisane w ludzką naturę. Wystarczy >świadomość i dystans do życia. Nie naprawimy świata, a banie się tylko niepotrzebnie >spędza sen z powiek 
>
www.niewygodnemysli.blogspot.com********************************
Jak sobie doładnie przeczytasz to się dowiesz.
Oczywiscie nikt nie będzie Cie gonić z nożem w ręku.-
Są inne piękne sposoby.by odeszła Ci ochota
od grzebania w tej materii.Podam przykład ;kiedyś
bezmyslnie podałem "pro publico bono"
adres "ośmiornicy rzymskiej".Po tygodniu ktoś włamał
się do mego kompa i wymazal adres,jak rownież zrobił
u żrodła tego artykułu to samo,czyli w adresie strony"www"
podanym Tobie j/w(poprzednio)
.Napisałem list w tej sprawie do autora
tego artykułu.Nie odpisał mi a w miejscu gdzie to było
zmienione,znajduje się zapis pt"Zapraszamy do Dyskusji"
Pozostały tylko adresy krajowe i zagraniczne.Wowczas
wyrażnie zmalało moje zainteresowanie stroną
www.Racjonalista.pl i 2-krotnie zwrociłem się
(mailing@racjonalista.pl) by nie przysyłano mi
automatycznych powiadomień o Waszej stronie.
Nie uwzględniono tego i nadal to leci w mojej poczcie
codziennie.Posłuchaj "Stokrotko"gdybyś nie była członkiem
PSR-u
nigdy bym tego nie ujawnił.Jestem starszym facetem i "wiszą mi"
te wszelkiego rodzaju dywagacje -perturbacje polityczno-koscielne
i inne.Odnoszę sie do naszej rzeczywistosci z duzym dystansem i
uważam,że każdy Narod ma taki Rząd i politykow na jaki zasługuje.
Koniec -kropka.Pozdrawiam z dużą sympatią i sprawę zamykamy.
*********************************************