Racjonalista - Strona głównaDo treści
Spotkanie PSR Wrocław 6.X.2011, temat - Źródła etyki

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
03-10-2011 08:50Jacek Tabisz (30006 punktów)Spotkanie PSR Wrocław 6.X.2011, temat - Źródła etyki
Ocena 2 na 2
Zapraszam na kolejną dyskusję PSR Wrocław na temat "Źródła etyki". Odbędzie się ona o godź 18, 6 października. Wszyscy chętni są mile widziani, nie trzeba należeć do PSR aby przyjść. Wystarczy mieć ochotę na miłą i ciekawą dyskusję, w której można brać bierny, bądź czynny udział. Ostatnia dyskusja na temat "Jaka powinna być edukacja w Polsce" bardzo się udała. Miejsce spotkania - najpewniej Falanster (ul. św. Antoniego), ale może być też Sektor 3 (ul. Wejherowska). Niebawem potwierdzimy miejsce, ale chciałem, żebyście już wiedzieli, iż w czwartkowy wieczór o 18 na pewno odbędzie się nasza dyskusja.

Z uwagi na to, iż PeSeRowa gazetka internetowa pytała mnie o najbliższe plany gwoli poinformowania, zdecydowałem się ogłosić też następne tematy spotkań. Liberalizm zaproponował Wojtek, dzielny obrońca tego światopoglądu na naszych spotkaniach (np. inne osoby na ostatnim spotkaniu pdt. "Jaka powinna być edukacja w Polsce?" miały bardziej centrolewicowe stanowisko).



6 X - Źródła etyki
13 X - Czym się różni dogmatyzm od radykalizmu? Czy ateistom zdarzają się te postawy i czy zawsze są niesłuszne?
20 X - Liberalizm
27 X - Co sądzicie o Ceremoniach Humanistycznych?

Pozdrawiam i zapraszam!

Przewodniczący PSR Wrocław Jacek Tabisz
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Jacek Tabisz (30006 punktów)
Najbliższe spotkanie - 6.X.2011 odbędzie się w kawiarni Falanster o godzinie 18.00. Zapraszamy
Jacek Tabisz (30006 punktów)
Spotkanie udało się nad wyraz wspaniale! Aż się dziwię. Naprawdę - przyjeżdżajcie do Wrocławia, a jak już przyjeżdżacie nie zapominajcie o naszych czwartkach!

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365