Zapraszam na kolejną dyskusję PSR Wrocław na temat "Źródła etyki". Odbędzie się ona o godź 18, 6 października. Wszyscy chętni są mile widziani, nie trzeba należeć do PSR aby przyjść. Wystarczy mieć ochotę na miłą i ciekawą dyskusję, w której można brać bierny, bądź czynny udział. Ostatnia dyskusja na temat "Jaka powinna być edukacja w Polsce" bardzo się udała. Miejsce spotkania - najpewniej Falanster (ul. św. Antoniego), ale może być też Sektor 3 (ul. Wejherowska). Niebawem potwierdzimy miejsce, ale chciałem, żebyście już wiedzieli, iż w czwartkowy wieczór o 18 na pewno odbędzie się nasza dyskusja. Z uwagi na to, iż PeSeRowa gazetka internetowa pytała mnie o najbliższe plany gwoli poinformowania, zdecydowałem się ogłosić też następne tematy spotkań. Liberalizm zaproponował Wojtek, dzielny obrońca tego światopoglądu na naszych spotkaniach (np. inne osoby na ostatnim spotkaniu pdt. "Jaka powinna być edukacja w Polsce?" miały bardziej centrolewicowe stanowisko). 6 X - Źródła etyki 13 X - Czym się różni dogmatyzm od radykalizmu? Czy ateistom zdarzają się te postawy i czy zawsze są niesłuszne? 20 X - Liberalizm 27 X - Co sądzicie o Ceremoniach Humanistycznych? Pozdrawiam i zapraszam! Przewodniczący PSR Wrocław Jacek Tabisz |