Racjonalista - Strona głównaDo treści
Spotkanie PSR Wrocław 13 X temat: Czym się różni dogmatyzm od radykali

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
08-10-2011 11:05Jacek Tabisz (30006 punktów)Spotkanie PSR Wrocław 13 X temat: Czym się różni dogmatyzm od radykali
Ocena 3 na 3
Zapraszamy na kolejne spotkanie dyskusyjne PSR Wrocław, które odbędzie się dnia 13 X, o 18.00, najpewniej w Falansterze. Temat spotkania brzmi - Czym się różni dogmatyzm od radykalizmu? Czy ateistom zdarzają się te postawy i czy zawsze są niesłuszne? Zapraszamy do dyskusji wszystkich chętnych! Ostatnio było bardzo ciekawie!
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

choppin (4 punktów)Odp: Spotkanie PSR Wrocław 13 X temat: Czym się różni dogmatyzm od rad
Do której mniej więcej godziny jest planowane spotkanie? Czy nie byłoby problemu gdybym wszedł już w trakcie?
Jacek Tabisz (30006 punktów)
Zaczyna się o 18.00, ale zwykle co najmniej 2 godziny gadamy, więc spokojnie można przyjść godzinę później i nadal się dobrze bawić.
Jacek Tabisz (30006 punktów)
Tym razem Falanster jest zajęty na wystawę, szukamy zatem innego miejsca. Na pewno się znajdzie, a uprzedzam, bo warto zerknąć na tą stronkę, żeby wiedzieć, gdzie się udać. Na pewno spotkamy się w centrum, powinien to być raczej Kalambur.
Jacek Tabisz (30006 punktów)
Spotkanie 13 X o godzinie 18.00 odbędzie się w klubie Minerwa przy kawiarni Kalambur (niedaleko Rynku - patrz mapka).

Jacek Tabisz (30006 punktów)
Było bardzo ciekawie. Rozmowa tym razem zataczała szersze kręgi. Część ze zgromadzonych postanowiła założyć kółko niedogmatycznych radykałów, inna część miała wątpliwości, które jednak ujmowała w bardzo ciekawy i budzący refleksję sposób. Klub Minerwa okazał się jak zwykle przytulnym i stylowym, secesyjnym wnętrzem. Ja postanowiłem na przyszłość brać karteczkę, aby uchwycić to, co mam powiedzieć, gdy nadejdzie moja kolej.

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365