Czy możecie Szanowni Forumowicze skończyć z biadoleniem na temat tego typu zdarzeń? Wątków na podobne tematy było na forum juz wiele ale ŻADNEGO konkretnego pomysłu jak ten stan rzeczy zmienić, a wyłącznie biadolenie, użalanie się, pałanie oburzeniem (świeckim) i nadymanie się. I co z tego ? I nic. Samorzady, uniwersytety i ministerstwa a ostatnio nawet UE nadal dofinansowuje organizacje religijne i ich spólki zależne i nie widzę ABSOLUTNIE ZADNYCH szans na zmianę tej sytuacji (proszę o konstruktywne propozycje jeżeli się mylę).
Już nawet nie otwieram wątków w pod tytułem religia w szkole, świątynia opatrzności bożej, rozdział kościoła od państwa itp. bo wiem, że nic tam nie znajdę. Szkoda prądu.
|