Jakie zaślepienie , o czym ty mówisz, tutaj mamy po prostu zderzenie się wrogiej wszystkim innym ideologii pod tytułem faszyzm i nacjonalizm oraz bloku anarchistyczno-socjalistyczno-wolnościowego który też nie jest doskonały, ale lepiej opowiedzieć się po jego stronie zamiast iść w grupie z typkami z onr i mw oraz lepsze niż siedzenie w domu w takim przypadku. Tu już nie chodzi o to czy to jest cywilizowane czy nie , czy legalne czy nie - to jest zderzenie się dwóch ideologii i trzeba się odpowiedzieć po któreś stronie. Jak by odbył się w Warszawie marsz Gwałcicieli i Morderców legalnie to byś nie próbował go blokować ?
PRZYPOMINAM ŻE DO DYSKUSJI NA TEN TEMAT ISTNIEJE ODPOWIEDNI WĄTEK A TEN TUTAJ SŁUŻY POINFORMOWANIU CHĘTNYCH O MOŻLIWOŚCI STWORZENIA GRUPY Z CZŁONKÓW FORUM.
For a long time now, I thought I was just a survivor, but I'm not. I'm the winner. That's who I am.
|