Racjonalista - Strona głównaDo treści
Racjonalista na Alasce

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
28-04-2005 09:56MoniaRacjonalista na Alasce
Zachecam wszystkich racjonalistów i nieracjonalistów do oglądania (a własciwie nagrywania i odtwarzania ze wzgledu na pore emisji 14.30) znakomitego serialu prezentowanego kilkanascie lat temu w TVP - Przystanek Alaska. Mlody racjonalista, absolwent nowojorskiej uczelni medycznej, doktor Joe Fleischmann przyjezdza do pracy na Alaske i w zetknieciu z "ludzmi natury" zaczyna powoli rozumiec ze...nie wszystko jest takie oczywiste Serial jest przezabawny, postaci wyjatkowo wyraziste i smieszne, morał lekki, po prostu swietna zabawa. Oglada sie to znakomicie! Serial odniosl kilkanascie lat temu ogromny sukces.

ugaguga
Tak.Jest to dla mnie NAJ serial jaki kiedykolwiek ogladałem tylko Joel Fleishman nie jest racjonalistą ale jak sam o sobie mówi nowojorskim żydem.Szkoda tylko,że nie wszyscy moga obejrzeć ponownie czy też po raz pierwszy sielankowe życie mieszkańców Cicely bo o godz. 14:35 mało kto ma ten luksus by móc być przed telewizorem.A dla sympatyków i ciekawych free.of.pl/n/northexp/ z pięknym mottem:

"because Cicely is a state of mind"

Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365