Zachecam wszystkich racjonalistów i nieracjonalistów do oglądania (a własciwie nagrywania i odtwarzania ze wzgledu na pore emisji 14.30) znakomitego serialu prezentowanego kilkanascie lat temu w TVP - Przystanek Alaska. Mlody racjonalista, absolwent nowojorskiej uczelni medycznej, doktor Joe Fleischmann przyjezdza do pracy na Alaske i w zetknieciu z "ludzmi natury" zaczyna powoli rozumiec ze...nie wszystko jest takie oczywiste  Serial jest przezabawny, postaci wyjatkowo wyraziste i smieszne, morał lekki, po prostu swietna zabawa. Oglada sie to znakomicie! Serial odniosl kilkanascie lat temu ogromny sukces. |