To jest tak, że jak ktoś chce się poważnie wypowiedzieć to mu się uda, a jak chce wpisać byle co, to się może nie udać. Na pewno, jeżeli ktoś wpisuje normalnego posta, to się uda go zamieścić (w końcu ja dodałem już 400..) I masz rację, że przy dłuższych odpowiedziach lepiej zapisać gdzieś treść, bo może zostać ucięta do 6000 znaków.
|