>Spolonizuj sobie przeglądarkę, to będziesz miał po polsku. Serwis automatycznie wykrywa ustawienia przeglądarki, a ty masz ustawiony English. Ew. załóż sobie konto i ustaw język, wówczas będziesz miał tak, jak sobie wybierzesz.
No to już wiem skąd te fiksacje w Mozilli. Na szczęście w Operze wszystko jest w porządku.
|