Racjonalista - Strona głównaDo treści
Sztuka potrafi oczarować.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
08-12-2009 14:41obcy gatunek (907 punktów)Sztuka potrafi oczarować.
Ocena 3 na 3
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Kinia Kinska (825 punktów)
Fantastycznie! Jakieś własne refleksje? Opinie? Pytania do nas? Wkleiłeś linka i co? O czym chcesz rozmawiać?


Immortality is the only fate which is worse than death
08-12-2009 15:01 
 Ocena 2 na 2
Maddy (12885 punktów)
(zablokowany)
>Fantastycznie! Jakieś własne refleksje? Opinie? Pytania do nas? Wkleiłeś linka i co? O czym chcesz rozmawiać?

Czeka aż mu oczarowanie minie... Widać zaniemówił z zachwytu.

Swoją drogą bardziej to sztuczka niż sztuka.
Mnóstwo zręczności, niewątpliwie, efektowna, pomysłowa technika ale rezultat nie jest jakiś niesamowicie porażający.

"Ateizm jest religią w takim samym stopniu w jakim nie zbieranie grzybów jest hobby"
obcy gatunek (907 punktów)
>Fantastycznie! Jakieś własne refleksje? Opinie? Pytania do nas? Wkleiłeś linka i co? O czym chcesz rozmawiać?
>
Immortality is the only fate which is worse than death


Własną refleksję i opinię przedstawiłem w tytule wątku:
Sztuka potrafi oczarować - ale przepraszam, że nie wyraziłem się zrozumiale. Dobrze również wiedzieć, że reprezentujesz przynajmniej dwie lub więcej osób.
julek (1527 punktów)
"To" jest po prostu żenujące -
- te łzy i ten "szajsowy piasek na szybie " /w każdym sklepie z turystycznym "szajsem" do kupienia/ no i ten prostacki patos
- nic mnie bardziej niż ten "spektakl" , ostatnimi czasy , tak nie "wkurzyło" .

- przepraszam /pewnie to jest dla Was oczywiste/ ale musiałem to napisać - ktoś to musiał zrobić

julek -
08-12-2009 15:28 
 Ocena 1 na 1
Kinia Kinska (825 punktów)
> - nic mnie bardziej niż ten "spektakl" , ostatnimi czasy , tak nie "wkurzyło" .

Oj tak, ten rodzaj sztuki zdecydowanie nie jest dla Ciebie - musisz dbać o swoje nerwy.

>- przepraszam /pewnie to jest dla Was oczywiste/

Mnie nie musisz przepraszać za swoją opinię, bo "to" wcale nie jest dla mnie oczywiste, podobnie, jak znaczenie slash-y w Twojej wypowiedzi.

>ale musiałem to napisać

musiałeś, to musiałeś... Już Ci lżej?


Immortality is the only fate which is worse than death
Maddy (12885 punktów)
(zablokowany)

>musiałeś, to musiałeś... Już Ci lżej?

"Czasami człowiek musi, inaczej się udusi... uffffffff"

Tak mi się skojarzyło


"Ateizm jest religią w takim samym stopniu w jakim nie zbieranie grzybów jest hobby"
julek (1527 punktów)
>>musiałeś, to musiałeś... Już Ci lżej?
>"Czasami człowiek musi, inaczej się udusi... uffffffff"

Jak zauważył kiedyś Miguel de Unamuno emocje są najważniejsze -
pozdrawiam julek
- brawo jesteśmy juz w bazgrołach -
Maddy (12885 punktów)
(zablokowany)
>"To" jest po prostu żenujące -
> - te łzy i ten "szajsowy piasek na szybie " /w każdym sklepie z turystycznym "szajsem" do kupienia/ no i ten prostacki patos
> - nic mnie bardziej niż ten "spektakl" , ostatnimi czasy , tak nie "wkurzyło" .
>- przepraszam /pewnie to jest dla Was oczywiste/ ale musiałem to napisać - ktoś to musiał zrobić

Oj, każdy ma takie oczarowanie na jakie go stać
A i gusta nie podlegają dyskusji.

Kicz się wspaniale sprzedaje! A przecież to "Mam talent" - apoteoza kiczu.
Jak na ten program to nie było najgorzej. Ne było widać akordeonu ani kozy!

ps. no sorry, nie cierpię akordeonów


"Ateizm jest religią w takim samym stopniu w jakim nie zbieranie grzybów jest hobby"
08-12-2009 19:23 
 Ocena 3 na 3
placownik (17853 punktów)

>"To" jest po prostu żenujące -

   Żenująca to jest estetyka disnejowska, atakująca z każdego kąta. Ta kreska przypomina mi najlepsze czasy radzieckiej ilustracji bajek dla dzieci. Czepić się można duszeszczypatielnej tematyki, ale z taką zapewne najłatwiej było trafić do licznie zgromadzonej publiczności.

   Pozdrawiam

Niech strój słów podkreśla urodę myśli
08-12-2009 19:38 
 Ocena 1 na 1
julek (1527 punktów)
Ta kreska przypomina mi najlepsze czasy radzieckiej ilustracji bajek dla dzieci.

- Brakuje byś się doszukał w tych bazgrołach Marka Chagalla .

julek

P.S. - Mnie ,w prosty sposób ta wymalowana dziewczyna przypominała koreańskie / może one były z Hongkongu / , rozebrane do majtek skrzypaczki grające na podkładzie z yamahy klasykę .
placownik (17853 punktów)

> P.S. - Mnie ,w prosty sposób ta wymalowana dziewczyna przypominała koreańskie / może one były z Hongkongu / , rozebrane do majtek skrzypaczki grające na podkładzie z yamahy klasykę .

   Aż strach pytać kogo przypominał Ci Starowieyski.

   Pozdrawiam

Niech strój słów podkreśla urodę myśli
08-12-2009 20:56 
 Ocena 1 na 1
julek (1527 punktów)

>   Aż strach pytać kogo przypominał Ci Starowieyski.


Starowieyski nikogo mi nie przypominał , - Starowieyski był , - był STAROWIEYSKIM .

pozdrawiam
08-12-2009 21:08 
 Ocena 1 na 1
placownik (17853 punktów)

> był STAROWIEYSKIM .

   Rozumiem. Widzę, że muszę u siebie częściej sprzątać, bo kiedy padłem na kolana nieco się upaprałem.

   Pozdrawiam

Niech strój słów podkreśla urodę myśli
Wagant
Rzeczywiście kojarzy się bardziej z Teatrem Rysowania Starowieyskiego niż z roznegliżowanymi skrzypaczkami.
Można chyba powiedzieć, że to taki Teatr Rysowania w wersji pop, czy też soft. Mnie się bardzo to podoba bo ja ogólnie bardzo lobię i pop i soft. Np. Bitelsów bardzo lubię a nawet Coelho czytuję.
placownik (17853 punktów)

   Przenoszę do działu Kultura.

   Strzelajcie.

   Pozdrawiam

Niech strój słów podkreśla urodę myśli
webmaster (moderator)
Niezgodny z regulaminem, bazgroły najwyżej.
obcy gatunek (907 punktów)
>Niezogodny z regulaminm, bazgroły najwyżej.

Skoro na tym portalu, istnieją możliwości, w zakresie przenoszenia, to mam pytanie: czy jest opcja, przeniesienia do piekła?
pavvel (8272 punktów)

>Skoro na tym portalu, istnieją możliwości, w zakresie przenoszenia, to mam pytanie: czy jest opcja, przeniesienia do piekła?

A jak wygląda piekło obcych?
14-12-2009 08:51 
 Ocena 1 na 1
obcy gatunek (907 punktów)

>A jak wygląda piekło obcych?
Piekło, to planeta Ziemia
08-12-2009 16:13 
 Ocena 4 na 4
Adamiak (36436 punktów)
>Niezogodny z regulaminm, bazgroły najwyżej.

   Nieśmiało proponuję korzystać z funkcji "Podgląd".
   Uruchamia go taka krateczka (z takimże napisem), na dole prawej strony okieneczka do pisania tekścików, które chce się wkleić do publicznego czytania.
pavvel (8272 punktów)
>Niezgodny z regulaminem, bazgroły najwyżej.

Takie bazgroły to i w kulturze usprawiedliwione by były.
Może nie jest to kultura najwyższych lotów, ale podobać się może.
Niezwykłe jest też tempo tworzenia. Gdyby w takim tempie tworzyli najwięksi ich obrazów na rynku byłoby zatrzęsienie. Choć obawiam się, że wtedy nikt by ich do największych nie zaliczał.
Wszak tylko dobra rzadkie naprawdę cenne być mogą
Adamiak (36436 punktów)
>   Przenoszę do działu Kultura.
   Jestem za.
09-12-2009 03:04 
 Ocena 3 na 3
i.czaplicka (5782 punktów)

Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365