Witam serdecznie, 1. W najbliższą sobotę (19.11.2011) o 14:45 odbędzie się spotkanie nieformalnej grupy wolnomyślicielskiej Śląscy Racjonaliści. Zapraszam na nie zarówno stałych Bywalców, jak i nowych Gości, chcących poznać podobnie myślących ludzi z terenu Śląska i okolic. 2. Celem spotkania będzie wypad do Planetarium Śląskiego na seans popularny pt. "Wielkie Narodziny" (godz. 15:00), a potem - jeśli się na to zdecydujemy - wspólna dyskusja w kawiarni/restauracji w Katowicach. 3. Lokalizacja spotkania: Planetarium Śląskie w Chorzowie ( dojazd). 4. Ceny biletów na seans: normalny - 12 zł, ulgowy - 6 zł. Jak nas rozpoznacie? Nasza grupa będzie nosiła na kurtkach/swetrach jaskrawe, pomarańczowe i seledynowe nalepki z "Rybką Darwina". Kontakt ze mną: argutowski(na serwerze)gmail(kropka)com Zapraszam i pozdrawiam, Aleksander R. Gutowski |