Drodzy Racjonaliści!
Jestem współtwórcą projektu Stormspeak. Chcemy stworzyć w sieci środowisko debaty publicznej które zapewni przejrzystość dyskusji i pomoże ludziom o przemyślanych poglądach prowadzić owocne rozmowy. Zwracamy się do liderów opinii z różnych społeczności, w tym także do Was, drodzy Racjonaliści.
Zauważamy, że debata publiczna w sieci jest zadaniem karkołomnym i niezwykle trudnym, szczególnie gdy próbuje się rozmawiać poza zamkniętymi grupami. Chcemy dać ludziom możliwość kulturalnej, rzeczowej komunikacji w większej skali, jednocześnie eliminując te nieprzyjemne elementy debaty na które każdy z nas jest narażony.
Zależy nam by realizować ten pomysł w bliskim kontakcie ze społecznością użytkowników. Wierzymy, że dzięki temu stworzymy narzędzie które trafi w rzeczywiste potrzeby odbiorców. Najpierw jednak chcemy poznać ludzi których zaprosimy do współpracy.
Dlatego też, jeśli jesteście zainteresowani rozwojem projektu, zapraszam Was do udziału w wywiadzie. Przed wywiadem konieczne jest wypełnienie krótkiej ankiety.
Link dostępny jest w moim profilu jako moja strona WWW.
Pozdrawiam serdecznie, Cyryl Kwaśniewski Stormspeak |