> wiadomosci.onet.pl/1673985,12,item.html> Dobrze zrobili i studenci i profesorowie. Ktoś kto> nienawidzi nauki , potępia ją chce wchodzić do jednego z> najstarszych uniwersytetów w Europie.O co to nie?> Co sądzicie o tej sprawie ?--- Miod na moje uszy! Cudowna sprawa. Wreszcie sie ktos postawil. Jak pojade do Wloch, to musze wdepnac do tego Uniwersytetu i dodac tym ludziom otuchy  Bo nie sa sami. Niech wiedza. Facet, ktory zyje jak krol z opowiadania bajek i wyciskania kasy z biedakow, nie ma prawa wchodzic do Swiatyni Madrosci. Malo jego nieomylni (tfu, by sie wstydzili) poprzednicy naklamali ludziom w zywe oczy? Malo przesladowali ludzi, teraz cicho wycofujac sie z glupoty? Malo? Dopoki sie nie zmienia na lepsze, dopoki nie zadoscuczynia za zlo wyrzadzone ludziom Nauki, te czarne robaki, niech sie nie pokazuja na oczy. Tfu. Troche emocjonalnie, ale nie dbam o to. Oni, jak palili i przesladowali tez mieli konwenanse w d..., za przeproszeniem. Wynocha, tam do waszych swiatyn glupoty, sukmaniarze!
Wiem, ze nic nie wiem. - Najmadrzejsze wypowiedziane zdanie w historii swiata. Swiat cywilizowany przejrzal na oczy! Bestii powiedzial: Dosyc.
|