ja bym jego teksty wrzucił do pliku ,,kosz,, lub do ,,niszczarki,, a jego zdjęcie wystawił w tych takich głupkowato-dziwnych zdjęciach na początku angory. Bo jak wchodzę na stronę na której były te teksty to aż  mi się chce i jak bym miał sposobność podrzucenia koło jego rozgłośni bomby emp to bym sie nie zawahał.Wyobraźcie sobie jak ten impuls niszczy wszystkie jego nadajniki co z kolei wg.3 zasady dynamiki ,,każda akcja wywołuje reakcję" wyłącza wszystkie radioodbiorniki prania mózgu i Polska staje się wolna 
Z przyszłością jest małe "ale" .Za każdym razem,jak się na nią spojrzysz - zmienia się,bo się na nią spojrzałeś.A to zmienia wszystko pozostałe. ps.czemu moje odpowiedzi maja kolor czerwony na tytule
|