>TVP od dłuższego już czasu nie chce udostępnić archiwów "Sondy". Termin na podpisywanie chyba już >minął, ale wydaje mi się, ze i wśród racjonalistów znajdą się tacy, którzy chcieliby swoją cegiełkę >dołożyć.
Proszę się nie martwić. A petycje słać już teraz do Tadeusza Rydzyka. Albowiem ten magnat medialny jako jedyny w tym kraju, uzyskał dostęp do archiwów TVP.
|