Po pierwszym spotkaniu grupy, wrażenia bardzo pozytywne. Obecne były osoby o bardzo interesujących poglądach, które chcą aktywnie uczestniczyć w tworzeniu społeczności ludzi o przekonaniach zbliżonych racjonalistycznych, ale nie tylko.
Tematy które również będą poruszane na spotkaniach to między innymi: ewolucja, szeroko pojęta psychologia, kreacjonizm, antropologia, antyklerykalizm, fizyka kwantowa, coaching, rozwój osobisty, Dawikns, Brian Tracy.
To o czym rozmawiamy zależy od nas. Jeżeli ktoś ma ciekawy temat o którym chce porozmawiać w szerszym gronie serdecznie zapraszamy.
Czekamy na zgłoszenia osób które chciałyby uczestniczyć w kolejnych spotkaniach. Atmosfera jest bardzo przyjazna. Intensywnie czuć swobodę i akceptację. Im więcej osób tym więcej wiedzy i interesujących spostrzeżeń.
W piątek informacja na temat daty kolejnego spotkania. Osoby zainteresowane prosimy o wpisywanie się w temacie.
Świat nie zmienia ludzi. To ludzie zmieniają świat.
Pozdrawiamy.
|