Racjonalista - Strona głównaDo treści
Bydgoszcz- grupa racjonalistow.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
02-09-2011 15:55Filip_138 (13 punktów)Bydgoszcz- grupa racjonalistow.
Ocena 6 na 6
Witam,

Wiadomość, kieruję do wszystkich zainteresowanych z Bydgoszczy i okolic, jeżeli chcecie poszerzyć swoje zainteresowania i macie ochote spotkać sie w jakimś szerszym gronie, piszcie. Moze uda nam sie zorganizaować w Bydgoszczy jakas grupe racjonalistów, o ile mi wiadomo zadna wieksza grupa w naszym miescie nie funkcjonuje.
Na te chwile nie chce organizowac spotkania ale zorientować się czy bedzie zainteresowanie tego typu przedsięwzieciem.

Jeżeli ktoś ma jakieś pomysły, zachecam do pisania

Liczę, na zainteresowanie
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Sebastian Lisowski (2 punktów)
>Witam,
[cut]

Jestem zainteresowany, niestety cały wrzesień mam "wyjęty" z życiorysu. Później bardzo chętnie będę uczestniczył w takim spotkaniu.
pzdr. Sebastian
26-09-2011 22:45 
 Ocena 1 na 1
ropuszka (154 punktów)
>>Witam,
>[cut]
>Jestem zainteresowany, niestety cały wrzesień mam "wyjęty" z życiorysu. Później bardzo chętnie będę uczestniczył w takim spotkaniu.
>pzdr. Sebastian
>
Don't worry, spotkanko się na październik szykuje
mam89 (-9 punktów)
(zablokowany)
Usunięte przez moderatora
mam89 (-9 punktów)
(zablokowany)
Usunięte przez moderatora
Maciej Trojanowicz (3 punktów)

Witam,
wyrażam zdecydowaną chęć


Po drugiej stronie smyczy
ropuszka (154 punktów)
Mnie też można wciągnąć na listę obecności =)
filama (84 punktów)
Witam.

Zgłaszam się

Już coś się dzieje. Jest dobrze.
11-10-2011 20:27 
 Ocena 3 na 3
filama (84 punktów)
Po pierwszym spotkaniu grupy, wrażenia bardzo pozytywne. Obecne były osoby o bardzo interesujących poglądach, które chcą aktywnie uczestniczyć w tworzeniu społeczności ludzi o przekonaniach zbliżonych racjonalistycznych, ale nie tylko.

Tematy które również będą poruszane na spotkaniach to między innymi:
ewolucja, szeroko pojęta psychologia, kreacjonizm, antropologia, antyklerykalizm, fizyka kwantowa, coaching, rozwój osobisty, Dawikns, Brian Tracy.

To o czym rozmawiamy zależy od nas. Jeżeli ktoś ma ciekawy temat o którym chce porozmawiać w szerszym gronie serdecznie zapraszamy.

Czekamy na zgłoszenia osób które chciałyby uczestniczyć w kolejnych spotkaniach.
Atmosfera jest bardzo przyjazna. Intensywnie czuć swobodę i akceptację.
Im więcej osób tym więcej wiedzy i interesujących spostrzeżeń.

W piątek informacja na temat daty kolejnego spotkania.
Osoby zainteresowane prosimy o wpisywanie się w temacie.


Świat nie zmienia ludzi. To ludzie zmieniają świat.

Pozdrawiamy.
mam89 (-9 punktów)
(zablokowany)
Usunięte przez moderatora
mam89 (-9 punktów)
(zablokowany)
Usunięte przez moderatora
12-11-2011 23:09 
 Ocena 1 na 1
ropuszka (154 punktów)

ten mam89 jakaś strasznie uparta bestia jest, gratulacje dla moderatora za czujność
mam89 (-9 punktów)
(zablokowany)
Usunięte przez moderatora
kiminoboku (9 punktów)
>Witam,
[ciach]

Witam,
Mam nadzieję że zbyt dużo mnie nie ominęło. Zgłaszam chęć uczestnictwa we wszelakich wydarzeniach Bydgoskich tego typu. O ile to więc możliwe - piszę się.
Pozdrawiam
27-10-2011 13:26 
 Ocena 2 na 2
ropuszka (154 punktów)
serdecznie witamy
mam89 (-9 punktów)
(zablokowany)
Usunięte przez moderatora
mam89 (-9 punktów)
(zablokowany)
Usunięte przez moderatora
mam89 (-9 punktów)
(zablokowany)
Usunięte przez moderatora
Filip_138 (13 punktów)
Nasza grupa działa coraz prężniej, cały czas można się zgłaszać!
Wszyscy z Bydgoszczy i okolic, zapraszamy serdecznie bo warto Im więcej osób bedzie tym szybciej uda nam się stworzyć sporą i silną grupę!

FS

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365