Dzisiaj tj 22 12 2011 roku dołączyłem do Portalu " Racjonalista ". trochę na apel Filipa 138 gdyż jestem z Bydgoszczy.Znam wielu ludzi, ktorzy myśla racjonalistycznie nie sięgajac do transcendencji powszechnie wyznawanej i dalecy są od rozpychającego się klerykalizmu.Wierzę,że następuje powolna smierć religii / myślę o katolickiej / co jest zgodne z filozofią historii religii. Kiedyś napiszę o tym więcej. Będę się starał rozwijać moje myśli , niektóre już sprecyzowane w moich artykułach . Tematyka : racjonakizacja myśli etyki lekarskiej, właśnie tanatologia / obumieranie religii/ szczęście człowieka Sylwester Lotos |