Racjonalista - Strona głównaDo treści
Nelly Rokita - z jakiej choinki...?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
26-09-2007 15:31FailSafe (308 punktów)Nelly Rokita - z jakiej choinki...?
primo - czemu ją Rokita wziął za żonę? Nie uważacie, że to conajmniej dziwne jest?

segundo - co ona robi w polityce? Kto ją ubiera? Kto jej pisze teksty? Kto jej wkłada do głowy te myśli?

i nade wszystko - co się dzieje? Czyżby to to był Rokita Trojański czy PiS jest tak zdesperowane że gotowe jest korzystać nawet z czegoś takiego?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Jarek (418 punktów)
>primo - czemu ją Rokita wziął za żonę? Nie uważacie, że
>to conajmniej dziwne jest?
>segundo - co ona robi w polityce? Kto ją ubiera? Kto jej
>pisze teksty? Kto jej wkłada do głowy te myśli?
>i nade wszystko - co się dzieje? Czyżby to to był Rokita
>Trojański czy PiS jest tak zdesperowane że gotowe jest
>korzystać nawet z czegoś takiego?

Myślę że nie elegancko jest się wtrącać w prywatne życie, bez względu na własną ocenę sytuacji.
Pozdrawiam
Kelly (2051 punktów)
>primo - czemu ją Rokita wziął za żonę? Nie uważacie, że
>to conajmniej dziwne jest?
>segundo - co ona robi w polityce? Kto ją ubiera? Kto jej
>pisze teksty? Kto jej wkłada do głowy te myśli?
>i nade wszystko - co się dzieje? Czyżby to to był Rokita
>Trojański czy PiS jest tak zdesperowane że gotowe jest
>korzystać nawet z czegoś takiego?
Co do segundo , słyszałam teorię, według której Nelli wstąpiła w szeregi PiS'u, żeby dać Jankowi pretekst do opuszczenia polityki. Czyli wszystko sprowadza nam się do małżeńskiego spisku...
Ale to primo to rzeczywiście dobre pytanie...

Mademoiselle-Revolte.xx.pl
sabishi (246 punktów)

>segundo - co ona robi w polityce? Kto ją ubiera? Kto jej
>pisze teksty? Kto jej wkłada do głowy te myśli?

Mnie drugie pytanie z tego punktu najbardziej interesuje. Jak można być takim szczytem bezguścia i jeszcze się pchać na świecznik? Czy ona nie ma w domu lustra?

"Nie buduj zamków na piasku, ni szczęścia na sercu kobiety" Seneka Młodszy
ramka (4752 punktów)
(zablokowany)
1. Prawdopodobnie to ona sobie wzięła Marię za męża.

2. To chyba manewr POPiSowców (Płażyńskiego, Rokity, Marcinkiewicza, itd) po którym odseparują Tuska i hardPiSiorów.
nieobecny
>primo - czemu ją Rokita wziął za żonę?
Może jest dobra w łóżku i jest taką samą egocentryczką jak jej mężuś, więc się doskonale rozumieją?

>segundo - co ona robi w polityce?
To samo co jej mężuś. Idzie tam, gdzie wyczuwa konfitury.

> Kto ją ubiera?
Może ten sam szalony kapelusznik, który ubiera jej mężusia?

> Kto jej pisze teksty? Kto jej wkłada do głowy te myśli?
Może jej mężuś? Czymże się różni bełkot Nelly od bełkotu Jana Marii?

> i nade wszystko - co się dzieje?
A co się dzieje? Podpięła się pod zwycięską partię - postępuje racjonalnie w przeciwieństwie do jej mężusia.

> Czyżby to to był Rokita Trojański czy PiS jest tak zdesperowane że gotowe jest korzystać nawet z czegoś takiego?
Nelly Rokita w PiSie to totalne ośmieszenie J. M. Rokity w PO.
Życzę PO podobnego ośmieszenia jednego z tuzów PiSu.
mefta (480 punktów)
Bardzo rzadko mówię, że ktoś jest głupi. Ale kiedy obejrzałam "kropkę nad i"- gościem była Nelly stwierdziłam, że ta kobieta jest głupia i do bólu prosta. I żeby nie wiadomo co zrobiła zdania nie zmienię. Jej "naturalne" zachowanie po prostu mnie poraziło.
pozdrawiam

ja przepraszam państwa za zgrzytanie zębami...

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365