>primo - czemu ją Rokita wziął za żonę? Może jest dobra w łóżku i jest taką samą egocentryczką jak jej mężuś, więc się doskonale rozumieją?
>segundo - co ona robi w polityce? To samo co jej mężuś. Idzie tam, gdzie wyczuwa konfitury.
> Kto ją ubiera? Może ten sam szalony kapelusznik, który ubiera jej mężusia?
> Kto jej pisze teksty? Kto jej wkłada do głowy te myśli? Może jej mężuś? Czymże się różni bełkot Nelly od bełkotu Jana Marii?
> i nade wszystko - co się dzieje? A co się dzieje? Podpięła się pod zwycięską partię - postępuje racjonalnie w przeciwieństwie do jej mężusia.
> Czyżby to to był Rokita Trojański czy PiS jest tak zdesperowane że gotowe jest korzystać nawet z czegoś takiego? Nelly Rokita w PiSie to totalne ośmieszenie J. M. Rokity w PO. Życzę PO podobnego ośmieszenia jednego z tuzów PiSu.
|