Racjonalista - Strona głównaDo treści
Dla ludzi o mocnych nerwach!

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
28-09-2007 21:31nieobecnyDla ludzi o mocnych nerwach!
Odwiedziwszy portal Onet i nasyciwszy się postami klakierów PiSu zainteresowałem się tytułem "Kościół, seks, moralność" ( www.onet.pl/3c8-46fd250a ).
Przeczytałem tekst z blogu pana Sporniaka, a potem przeczytałem posty internautów komentujących ten tekst.

Włosy stanęły mi dęba. Sukces odnoszony przez Kościół Katolicki w praniu mózgów jest niebywały. Najgorsze jest to, że nie chodzi wcale o tzw. moherów, ale o ludzi młodych, całkiem inteligentnych i POZORNIE mających własne zdanie. Kobiety mające problem z pogodzeniem pragnienia orgazmu z katolskimi wytycznymi dotyczącymi współżycia "po bożemu", mężczyźni mający problem z chęcią używania prezerwatywy wobec katolskich "nauk"...
Jak mówi młodzież - MASAKRA.

Odczłowieczanie praktykowane z sukcesem przez katolskich urzędasów, którzy uzurpują sobie prawo do pouczania wszystkich względem wszystkiego jest przerażające!

aenigma (455 punktów)
>Odwiedziwszy portal Onet i nasyciwszy się postami
>klakierów PiSu zainteresowałem się tytułem "Kościół, seks,
>moralność" ( www.onet.pl/3c8-46fd250a ).
link nie działa
ale pewnie jak to mówią: błyskotliwe jak komentarz na Onecie
(przepraszam jeśli uraziłam aktywnych użytkowników portalu onet.pl)

God made me an atheist. Who are you to question his wisdom?

[moderator: poprawiono link]
nieobecny
[Dzięki moderator!]

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365