Odwiedziwszy portal Onet i nasyciwszy się postami klakierów PiSu zainteresowałem się tytułem "Kościół, seks, moralność" ( www.onet.pl/3c8-46fd250a ). Przeczytałem tekst z blogu pana Sporniaka, a potem przeczytałem posty internautów komentujących ten tekst. Włosy stanęły mi dęba. Sukces odnoszony przez Kościół Katolicki w praniu mózgów jest niebywały. Najgorsze jest to, że nie chodzi wcale o tzw. moherów, ale o ludzi młodych, całkiem inteligentnych i POZORNIE mających własne zdanie. Kobiety mające problem z pogodzeniem pragnienia orgazmu z katolskimi wytycznymi dotyczącymi współżycia "po bożemu", mężczyźni mający problem z chęcią używania prezerwatywy wobec katolskich "nauk"... Jak mówi młodzież - MASAKRA. Odczłowieczanie praktykowane z sukcesem przez katolskich urzędasów, którzy uzurpują sobie prawo do pouczania wszystkich względem wszystkiego jest przerażające! |