>Hipokryzja? Owszem, ale "ciemny lud" to łyka. W ostatnim numerze "Polityki" można poczytać dlaczego elektorat PiS, zdający sobie sprawę z tego, że PiS go oszukuje i deklaruje głosowanie na PiS.<
Z uporem maniaka powtarzam, że w demokracji nie można mieć pretensji do polityków, tylko do wyborców. Nie jest ktoś zadowolony z rządów? Lać w mordę sąsiada! Albo samego siebie, gdy się na tych zagłosowało, lub na wybory nie polazło.
|