Racjonalista - Strona głównaDo treści
Karząca ręka sprawiedliwości ludowej ściga zbrodniarzy bezecnych

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
30-09-2007 09:19Satanisław (1358 punktów)
(zablokowany)
Karząca ręka sprawiedliwości ludowej ściga zbrodniarzy bezecnych
To nie jest fragment sztuki Mrożka, czy beletrystyki Orwella.
To są fragmenty uzasadnienia aresztowania na 3 miesiące pewnej kierowniczki laboratorium diagnostycznego (w klamrach moje dopiski):

"działając w warunkach zorganizowanej grupy przestępczej (...) po uprzednim wejściu w porozumienie z (...) w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, w zamian za złożoną jej w związku z pełnieniem przez nią funkcji publicznej - kierownika laboratorium w (...) wręczenia korzyści majątkowych i osobistych pod postacią pokrycia jej przelotu do miasta Chicago w USA, pokrycia kosztów pobytu w tym mieście o wartości co najmniej (...) rzekomo w związku z organizowaną przez Amerykańskie Stowarzyszenie Chemii Klinicznej konferencją, podczas gdy wyjazd ten miał jedynie cel turystyczy [ta osoba nigdy w życiu nie była w USA ].
pokrycia kosztów jej pobytu w dniach (...) w hotelu (...) w Warszawie w wysokości (...) z tytułu organizowania konferencji diagnostów laboratoryjnych podczas gdy zapewnienie uczestnictwa w tej konferencji stanowiło również korzyść majatkową bowiem gwarantowało przyznanie tzw. punktów edukacyjnych przez Krajową Izbę Diagnostów Laboratoryjnych, a których zebranie w odpowiedniej ilości pozwalało na wykonywanie zawodu diagnosty" [ ] ...........

Pracujesz w sektorze (tfu!!!!) publicznym?
Śpij w ubraniu i na walizkach - bo przyjdą i po ciebie.
Jak jesteś kobietą - nie zapomnij zawsze nosić za pazuchą podpasek - tej aresztowanej zbrodniarce sprawiedliwość ludowa odmówiła dostarczenia podpasek.
Oto Temida na kaczych łapach
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)
>To nie jest fragment sztuki Mrożka [...] Oto Temida na kaczych łapach

Ale o co chodzi?
Cukiertort (10 punktów)
(zablokowany)
Pewnie chodzi o to, towarzyszko, że imperialisci i rewizjonisci w zmowie z renegatami spod znaku wrogich socjalizmowi i sojuszom sil korumpuja zaplute karly reakcji z burzuazyjnej inteligencji juz nie brudnymi dolarami, lecz tzw. 'punktami edukacyjnymi', ktory to srodek platniczy wprowadzila wladza ludowa, by lud pracujacy miast i wsi mogl byc leczony wedlug najlepszych metod, wymyslonych w naszym przodujacym kraju moherowej demokracji ludowej.
Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)
>Pewnie chodzi o to, [...] że [...] korumpuja [...]nie brudnymi dolarami...
Aseptyka przede wszystkim.
APawłowski (1150 punktów)
Jeszcze jeden wielki sukces CBA? Czy Pan doktor się obawia o swoją osobę? Jak machina ruszy, to kosi wszystko jak leci, równo z trawą a to już nie jest ciekawe.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365