Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jak to w końcu jest?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
30-09-2007 13:39Mave (114 punktów)Jak to w końcu jest?
PO jak wygra to chce z PiS i LiD i nawet z PSL, a jak nie wygra to znaczy, że też chce.?. a jak PiS wygra to z kim chce.?. a jak nie wygra to co chce.?.no LiD to raczej nie wygra, ale chce też z każdym.?. a jak PO chce z każdym, to kto będzie w opozycji wtedy.?. biedna ta moja rozczochrana....
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

nieobecnyOdp: jak to w końcu jest?
Wbrew pozorom sprawa jest bananie prosta. Chcesz wiedzieć co zamierza PO, LiD, PSL i PiS? Słuchaj złotoustego Jarosława.

PS Jest jednak pewien haczyk... złotousty często sam sobie zaprzecza, więc w człowieku myślącym mogą pojawić się wątpliwości co do prawdomówności Jarosława. Wówczas stosujemy podejście do perfekcji opanowane przez wyznawców Kościoła Katolickiego: nie ma żadnej sprzeczności, żadnego oszukiwania, żadnego wciskania kitu, jest jedynie precyzowanie i bezustanne doskonalenie poglądów.

Przykład 1:
Pogląd wczorajszy - Ziemia jest płaska.
Pogląd dzisiejszy - Ziemia jest kulista.
Wyjaśnienie - oczywiste jest, że na niewielkich obszarach nie ma sensu uwzględnianie kulistości Ziemi, co innego w przypadku większych obszarów no i Ziemi jako całości.

Przykład 2:
Pogląd wczorajszy - niedzielna obecność na mszy jest obowiązkowa.
Pogląd dzisiejszy - obecność na niedzielnej mszy jest obowiązkowa, ale niedziela zaczyna się w sobotę wieczór.

Przykład 3:
Pogląd wczorajszy - w wigilię Bożego Narodzenia zachowujemy ścisły post.
Pogląd dzisiejszy - w wigilię Bożego Narodzenia nie jemy mięsa.
Mave (114 punktów)
eeeee.. to znaczyy, że PiS coś dobrze mówii ale nie mówii tak naprawde dobrzee..tylko, że nikt inny nie mówii tak dabrzo jak PiS mówii.. i jak się to polubii to się nie znudzii.. a PO nie lubi gdy się w nosie dłubi?..taak.?. czy coś źle wywnioskowałem z Twojej "Wszystko-I-Nic-Nie-Wyjaśniającej" odpowidzi.?...?
nieobecny
Ty sobie dłubii w nosii i nie wnioskuii lepii...

PS Ja p... co to za kretyn?!!!
Mave (114 punktów)
>Ty sobie dłubii w nosii i nie wnioskuii lepii...
>PS Ja p... co to za kretyn?!!!

buhahaha.. no z tego wyjaśnienia to o wiele więcej zrozumiałem.. serio tym razem.. wiem już chyba wszystko...

w swej pierwszej odpowiedzi coś tam pryknąłeś o jakimś złotoustym.. o jakimś podejściu.. nawet dla potwierdzenia swych racji jakieś przykłady naświetliłeś fachowo...no ja to nie wiem jak to się ma do tego wątku.. no i zamieszałeś mi w głowie jeszcze bardziej.. stąd ten abstrakcyjny post..(chwytasz powoli, prawda??).. no ale, że racjonalna głowa abstrakcji nie pojmnie to fakt i moja w tym wina...choć te Twoje stylizowane "nie wnioskuii lepii" też całkiem przyzwoite..(a tak szczerze to straszna lipa)..

na przyszłość się poprawie..i nie winie Twego oburzenia.. tak jak krowy nie obwiniam, że fruwać nie potrafi, tak i Ciebie nie obwiniam, że nie pojąłeś mej myśli-prowokacji od razu...ale dzięki za nawiązanie dialogu..

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365