Racjonalista - Strona głównaDo treści
Dlaczego trzeba głosować na PiS

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
01-10-2007 17:57nieobecnyDlaczego trzeba głosować na PiS
Szperając po sieci znalazłem ciekawą stronę, którą powinien odwiedzić każdy, kto nosi się z zamiarem głosowania na PiS oraz ci, którzy się jeszcze nie zdecydowali czy i ewentualnie na jaką partię zagłosują. Poniżej odnośnik do strony (z mojej strony zachęcam od odwiedzenia stron polecanych - "Polecam strony")

www.zasady-zobowiazuja.pl/

Duda (25557 punktów)
>Szperając po sieci znalazłem ciekawą stronę, którą
>powinien odwiedzić każdy, kto nosi się z zamiarem
>głosowania na PiS.
Myślę , że wśród racjonalnie myślących, zwolenników PiSu Pan nie znajdzie. PiS jest dla ludzi , którzy nie myślą i potrafią wszystko bez wyjątku przyjąć na wiarę.
nieobecny
Poczucie humoru jest jednym z wyznaczników inteligencji... Eeech...
Estevan y Bahamonde
>>Szperając po sieci znalazłem ciekawą stronę, którą
>>powinien odwiedzić każdy, kto nosi się z zamiarem
>>głosowania na PiS.
>Myślę , że wśród racjonalnie myślących, zwolenników PiSu Pan nie znajdzie. PiS jest dla ludzi , którzy nie myślą i potrafią wszystko bez wyjątku przyjąć na wiarę.

A wiesz dlaczego tacy ludzie przyjmują wszystko niemal na wiarę...?
Bowiem idealizm to wiara... i nadzieja, pasje i emocje, namiętności i uczucia - racjonalista wszelako zamykający sam siebie w klatce materii i doczesności odcina się od możliwości poznania tych elementów poznawalnych wyłącznie z pomocą duchowej percepcji...
Maddy (12885 punktów)
(zablokowany)
>>>Szperając po sieci znalazłem ciekawą stronę, którą
>>>powinien odwiedzić każdy, kto nosi się z zamiarem
>>>głosowania na PiS.
>>Myślę , że wśród racjonalnie myślących, zwolenników PiSu Pan nie znajdzie. PiS jest dla ludzi , którzy nie myślą i potrafią wszystko bez wyjątku przyjąć na wiarę.
>A wiesz dlaczego tacy ludzie przyjmują wszystko niemal na wiarę...?

Nie "niemal". Na wiarę. Kiedy rozum nie potrafi czegoś ogarnąć a nie potrafi żyć bez odpowiedzi lub na nią poczekać, wchodzi wiara.
Stąd po rozległości tej 'wiary' można wnioskować jak ograniczone są możliwości intelektualne wierzącego.

Pół biedy jeżeli wierzy sie w odpowiedzi mające mistycznie wyjaśnić coś, czego nauka jeszcze nie wyjaśniła.
Gorzej, jeżeli "wierzy" się, bo umysł danej jednostki nie jest w stanie przyswoić istniejącego, racjonalnego wyjaśnienia i woli fantomy (układy, oligarchów, światowy spisek żydo-masono-gejo-cyklisto-feministycznych komunistów itp. a, i jeszcze diabły i szatany które walczą z naszym ukochanym premierem, wcieleniem wszelkiego dobra, o dusze narodu polskiego)

>Bowiem idealizm to wiara... i nadzieja, pasje i emocje, namiętności i uczucia - racjonalista wszelako zamykający sam siebie w klatce materii i doczesności odcina się od możliwości poznania tych elementów poznawalnych wyłącznie z pomocą duchowej percepcji...

...lub dużej ilości narkotyków.
Czasami mózg po prostu sam siebie utrzymuje na haju. Pozazdrościć fizjologii.
Współczuć całkowitego niezrozumienia pojęcia "racjonalizm".

Idealizm jest miły, czasami, ale idealizm w polityce źle sie kończy.
Jeżeli PIS to idealizm to ja dziękuję, nie tańczę.

"Wizards don't believe in gods in the same way that most people
don't find it necessary to believe in, say, tables."
Terry Pratchett "Reaper Man"
piątek (1035 punktów)
Wole tych co kradną i wiem że lradną, niż tych co też to robią a robią z siebie zbawców narodu...
a i nie chciałbym mieć za 20 lat na każdym znaku drogowym i ogłoszeniu, krzyża i, nie podoba mi sie wizja że co drugi budynek to kościół a pieniądze z naszych podatków idą na budowę kolejnej bazyliki

"Bóg uczynił mnie ateistą. Kim Ty jesteś by kwestionować jego mądrość"

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365