Racjonalista - Strona głównaDo treści
Przychody rozchody

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
02-10-2007 15:14MoniaPrzychody rozchody
Czy ja jako przecietny i niemieszkajacy w Warszawie obywatel demokratycznego kraju mam jakis wglad do "ksiegi przychodow i rozchodow" najbardziej w mojej opinii rozrzutnej i niegospodarnej firmy w naszym kraju jaka jest nasze Panstwo? Czy istnieje jakis internetowy zapis wydatkow i przychodow Panstwa, ale taki bardzo szczegolowy?

APawłowski (1150 punktów)Odp: przychody rozchody
Obawiam się że działa to jedynie w drugą stronę.
piątek (1035 punktów)Odp: Przychody rozchody
To tak jak byś w internecie przyznał sie do zbrodni

"Bóg uczynił mnie ateistą. Kim Ty jesteś by kwestionować jego mądrość"
Monia
W takim razie ogromnie dziwi mnie glupota polskiego spoleczenstwa ktore nie zazada takiego rozliczenia, tylko cieszy sie ze pieniadze na ktore haruje od stycznia do czerwca kazdego roku ( tak dlugo pracujemy na podatki) ktos bezkarnie wydaje na p*****ly...na czym w takim razie polega demokracja? wolnosc slowa i mozliwosc zaglosowania w yborach? przeciez to naiwne i smieszne jesli cena za to jest panszczyzniana harowa przez pol roku i bezmyslne przypatrywanie sie jak robi sie z ludzi stadko owieczek...jak widac nie tylko kk stosuje tego typu metody...niech sie nikomu nie wydaje ze opuszczenie murow kosciola jest tozsame z przeksztalceniem sie z owieczki w orla
estetka (708 punktów)
>W takim razie ogromnie dziwi mnie glupota polskiego spoleczenstwa ktore nie zazada takiego rozliczenia,

szafowanie okresleniami "glupota spoleczenstwa" nie rodzi dyskusji na miare oczekiwanych odpowiedzi... gdyby nie to... z pewnoscia dowiedzialabys sie, ze system weryfikacji istnieje.

"Przestancie zdobywac wiedze a skoncza sie wasze dylematy" Lao Tseu
Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)
> Czy istnieje jakis internetowy zapis
>wydatkow i przychodow Panstwa, ale taki bardzo szczegolowy?
Może wpisz w wyszukiwarkę "Dziennik Ustaw"?

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365