Racjonalista - Strona głównaDo treści
Tusk pierwszym chamem czwartej rzeczpospolitej

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
07-10-2007 20:50FailSafe (308 punktów)Tusk pierwszym chamem czwartej rzeczpospolitej


a więc... okazuje się że to Tusk, krytykowany powszechnie za bezbarwność, wprowadził chamstwo na salony... ręce opadają...

bodajże Stalin stwierdził kiedyś, że aby okłamać masy należy wymyślić kłamstwo tak wielkie, że aż nieprawdopodobne...
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

waldmarc
Kłamstwo tej władzy jest porażające Bez drgnięcia powieki łżą jak bure suki w żywe oczy, a nasz głupi lud to kupuje. Widocznie wschodnie społeczeństwa lubią być oszukiwane.
mohawk (2936 punktów)
Najdowcipniejsze z tych łgarstw to według mnie: "W knajactwie z tymi panami nie zwyciężymy".
Roman (1901 punktów)
>a więc... okazuje się że to Tusk, krytykowany powszechnie
>za bezbarwność, wprowadził chamstwo na salony... ręce
>opadają...
>bodajże Stalin stwierdził kiedyś, że aby okłamać masy
>należy wymyślić kłamstwo tak wielkie, że aż
>nieprawdopodobne...

Bzdura!

Dotychczasowa kampania wyborcza w wykonaniu PO przypominała sytuację, w której będąc w chlewie, przekonuje się świnie o zaletach higienicznego trybu życia.

A co należy robić, będąc w chlewiku?

Ano chrząkać...

Pzdr.

Zamiast szukać istot inteligentnych w kosmosie,
spróbujmy znaleźć je na Ziemi.
FailSafe (308 punktów)

>A co należy robić, będąc w chlewiku?
>Ano chrząkać...
>Pzdr.

była kiedyś taka partia, Unia Wolności, za którą nie przepadałem, ale... z dystansu coraz częściej przyznaję, że mieli jakąś klasę działania. I chyba dlatego zniknęli z firnamentu. I dlatego może zniknąć Platforma.

smutna to prawda, ale Polska to jeden wielki chlew...




Wojownik Szarej Strony Mocy...

W tej wojnie nie ma zwycięzców...
Ale można mniej przegrać...
nieobecny
Kaczyński, uzurpujący sobie tytuł premiera, zarzucił Tuskowi chamstwo, po czym stwierdził, iż Tusk jest człowiekiem "z dolnej półki".
Jarosław Kaczyński nie potrafi, ale też nie musi ani - dla własnego sukcesu wyborczego - nie powinien powstrzymywać się przed chamskimi odzywkami wobec niePiSowców i wobec niePiSowego elektoratu. Nie potrafi, bo jest chamem, nie musi i nie powinien, bo jego elektorat w większości stanowią prymitywy i chamy.

"Kaczyzm - ustrój hołoty dla hołoty."

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365