Zebranie oddziału warszawskiego 6 luty. Zapraszamy wszystkich członków i zainteresowanych członkostwem. Zebranie odbędzie się w tym samym miejscu co poprzednio - Nova Akropolis, Zygmunta Glogera 3 m.1, Ochota, Warszawa, Poland. Zebranie odbędzie się o godzinie 18:00 i w założeniu powinno trwać 2 godziny więc zapraszamy wszystkich na to by wygospodarowali czas i przyszli. Wszyscy członkowie mający ciekawe książki i chcący się nimi podzielić są proszeni o przynoszenie ich na zebranie ponieważ organizujemy Bibliotekę Racjonalisty i nowe książki będą mile widziane. Poszukujemy miejsca w którym moglibyśmy organizować drugie bardziej towarzyskie i otwarte spotkania więc jeżeli ktoś ma chwilę i nie straszny mu mróz proszony jest o znalezienie takowej lokalizacji.
Do zobaczenia wszystkim zainteresowanym w poniedziałek.
|