Racjonalista - Strona głównaDo treści
Tydzień Mózgu 2012 w Warszawie

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
07-02-2012 15:06coreless (16088 punktów)Tydzień Mózgu 2012 w Warszawie
   Tydzień Mózgu jest coroczną akcją edukacyjną, mającą na celu popularyzowanie wiedzy o mózgu i układzie nerwowym oraz jego działaniu w normie i patologii. Jest to impreza naukowa organizowana od 13 lat z inicjatywy Polskiego Towarzystwa Badań Układu Nerwowego i Stowarzyszenia na Rzecz Krzewienia Wiedzy o Mózgu DANA, a wspierana przez Instytut Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN oraz projekt BIO-IMAGINE i Redakcję Tygodnika Polityka. Do wygłaszania wykładów zapraszani są wybitni specjaliści z dziedziny neurobiologii, neurologii, psychiatrii i neuropsychologii. Wykłady mają otwartą formułę i są adresowane do wszystkich osób zainteresowanych problematyką badań układu nerwowego oraz najnowszymi osiągnięciami w tej dziedzinie nauki.




   

Wykłady Tygodnia Mózgu 2012 w Warszawie


PONIEDZIAŁEK 12.03.2012

Prof. dr hab. Anna Członkowska (Instytut Psychiatrii i Neurologii, Warszawa)

Stwardnienie rozsiane - choroba i terapia


WTOREK 13.03.2012

dr hab. Anna Nowicka (Instytut Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN, Warszawa)

Czy nasze JA ma swoje imię?


ŚRODA 14.03.2012

dr Aneta Brzezicka (Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej, Warszawa)

Pamięć robocza - inteligentny zarządca


CZWARTEK 15.03.2012

Prof. dr hab. Daniel Wójcik (Instytut Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN, Warszawa)

Elektryczny ślad myśli


PIĄTEK 16.03.2012

dr Maksymilian Bielecki (Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej, Warszawa)

Czy grą komputerową naprawimy mózg?


   Wykłady odbędą się w siedzibie redakcji tygodnika Polityka przy ulicy Słupeckiej 6, wejście B, godz. 17:00. Wstęp wolny!

   [oprac. na podstawie informacji o wydarzeniu]
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.



Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365