>Pytanie: czy macie do polecenia jakiegoś naukowca ateiste do udziału w debacie o tematyce 'kościól a nauka' (w Warszawie)?
Mam poważne pytania dotyczące tej debaty. Jakie są wymagania odnośnie naukowca? Czy jest zapotrzebowanie na jakąś konkretną specjalizację? Jaki musi mieć dorobek i tytuł naukowy? Czy może to być student?
Jaki konkretnie to ma być ateista, deista, politeista, panteista, naturalista, czy dopuszczalny jest wojujący? Czy to i tak nie ma znaczenia bo debata będzie uczciwa. *)
Kiedy będzie ta debata (miesiąc), dla jakiego forum, kto będzie jeszcze debatował. Czy też ludzie z odpowiednimi specjalizacjami i tytułami naukowymi?
*) Uczciwa debata to debata do której zaproszeni są przynajmniej 4 goście ksiądz, 2 zakonników z różnych zakonów, świecki głęboko wierzący naukowiec lub inna osoba cywilna dowolnej specjalizacji poza omawianą. Uczciwość debaty polega na tym że każda z osób dostaje tyle samo czasu na wypowiedź. Ateista mówi na końcu o ile starczy czasu, przecież i tak nikt na sali nie chce go słuchać, każdy dobrze zna jego poglądy...
|