>"Wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za wszystko >i za wszystkich, a ja nawet bardziej niz wszyscy inni".
Przeciwieństwem będzie powiedzenie: "Hulaj dusza, piekła nie ma". Oba błędne moim zdaniem, bo oba skrajne. Taki tok myślenia wygląda mi na chęć popełnienia psychicznego samobójstwa, autodestrukcyjny masochizm. Bo jedynie taki moze być efekt powyższego sposobu myślenia.
Poza tym zgadzam się całkowicie z wypowiedzią Ollikma.
Pozdrawiam.
Gdzieś tam za firewallem musi być inny, lepszy świat...
|