Racjonalista - Strona głównaDo treści
Głupolityka zagraniczna

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
09-10-2007 15:44Korfanty (12 punktów)Głupolityka zagraniczna
Polska polityka zagraniczna zmierza w fatalnym kierunku!
Skorumpowane media polskie, które są własnością Niemiec krytykują przy każdej okazji Rosję,
a słowa złego nie powiedzą o Niemczech, które zasługują ,na to abyśmy mieli je w d....
Niemcy nie mają surowców, nie są dla nas rynkiem zbytu, wręcz na odwrót, a jednak
media narzucaja głupim polskim politykom proniemieckie zachowanie, na które
ogłupione polskie, zmediotyzowane społeczeństwo się biernie godzi i wierzy wszystim
kłamstwom jakie są pokazywane codzień w skorumpowanych niemieckich mediach polskich
które są narzędziem w wojnie kapitalistycznej. Powinniśmy odwrócić się w stronę Rosji
poniewarz ona mogłaby być dla nas rynkiem zbytu praktycznie na wszystkie towary
gdybyśmy tylko mieli z nią dobre stosunki. Poza tym Rsja to naród słowiański tak samo jak
my więc z nim się trzymajmy, bo teraz to idziemy do paszczy lwa. Zachodnie wzorce kapitalistyczne
uderzają do głów młodych Polaków, to bardzo żle. Zachód nie daje nam nic oprócz problemów,
a my dajemy mu siłę roboczą(tanią). Czasy się zmieniły teraz gdybyśmy trzymali się Rosji
mielibyśmy z tego same korzyści. Ale media opanowały kontrolę nad Polską. Należy myśleć o przyszłości
a przyszłość jest na wschodzie a nie niszczycielskim zachodzie. Unia jego mać: głupie przepisy stojące
ponad polskim prawem, nimiecka konstytucja, dorsze, rospuda! Macie swoją unię idioci!!!!!
Precz z kapitalizmem, witaj mądra patriotyczna technokracjo oparta na wzorcach socjalnych
(czyli takich jak w Szwecji czy Norwegii)witaj interesie Polski, a nie niemiecki.
Gdy rozejrzymy się dookoła to widzimy że wszyscy bez wyjątków grabią do siebie,
pytam się gdzie są nasze grabie?????? USA! Matko przenajświętsza nie popełniajmy
tego błedu z przeszłości kiedy to szukaliśmy sojuszy daleko np. z Francją, która
nas zdradziła! Oni mają nas w du...!!!!!! USA ma nas w d...., nawet głupich wiz
nie możemy wynegocjować znależli sobie tylko głupiego partnera do Iraku i Afganistanu.
A propos Iraku - wysłanie tam naszych wojsk to największa hańba w historii WP.
Wstydźcie się to wielki wstyd mordować ludzi ,którzy nic wam nie zrobili.Wynocha z Iraku!!!!
HAŃBA!!!!!
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

nieobecny
Niech żyje przyjaźń polsko - radziecka, niech żyje, niech żyje, niech żyje!
Zachodnim imperialistom mówimy stanowcze NIE!
Sumelka (115 punktów)
Niech żyje towarzysz Stalin, niech żyje klasa robotnicza, niech żyje!!!

Goździki dla Pana!
J.Szulc (5723 punktów)

To chyba nie tak - w każdym razie, nie do końca.
Szukamy "przyjaciół", a jak widać, wchodzimy jedynie "bez mydła".
To prawda, obiecano nam bezwizowe kontakty w zamian za "kilka aktów dobrej woli". My, jak zwykle, ufni aż czasem do śmieszności, swoje zrobiliśmy.
Co mamy w zamian?
Grzecznie powiem, że niewiele.
Poza tym, o politykę chodzi, więc gdzie "zagrania polityczne"?
Niedaleko siebie mamy chłonny rynek zbytu.
Wystarczyłoby pomyśleć o bezrobociu, które mogłoby maleć z chwilą rozbudowania eksportu w tamtą stronę.

Naszej polityce zagranicznej brakuje wizji, przewidywań.
Cóż, nie mamy dobrej żadnej gałęzi polityki...

Pozdrawiam.

"Lepiej z mądrym nieść kamień, niż z głupcem jeść i pić." - przysłowie armeńskie
estetka (708 punktów)
>Polska polityka zagraniczna zmierza w fatalnym kierunku!
>

czy ja wiem..moze i w fatalnym, ale za to jak smiesznie jak sie bierze zapomoge i datki od Unii i kupuje sie za to samoloty w Usa... smielismy sie z tego wszyscy, co nie?.
prawda, ze nie wszyscy z jednakowego powodu... bo przeciez wyrolowac to my a nie nas...

"Przestancie zdobywac wiedze a skoncza sie wasze dylematy" Lao Tseu

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365