Polska polityka zagraniczna zmierza w fatalnym kierunku! Skorumpowane media polskie, które są własnością Niemiec krytykują przy każdej okazji Rosję, a słowa złego nie powiedzą o Niemczech, które zasługują ,na to abyśmy mieli je w d.... Niemcy nie mają surowców, nie są dla nas rynkiem zbytu, wręcz na odwrót, a jednak media narzucaja głupim polskim politykom proniemieckie zachowanie, na które ogłupione polskie, zmediotyzowane społeczeństwo się biernie godzi i wierzy wszystim kłamstwom jakie są pokazywane codzień w skorumpowanych niemieckich mediach polskich które są narzędziem w wojnie kapitalistycznej. Powinniśmy odwrócić się w stronę Rosji poniewarz ona mogłaby być dla nas rynkiem zbytu praktycznie na wszystkie towary gdybyśmy tylko mieli z nią dobre stosunki. Poza tym Rsja to naród słowiański tak samo jak my więc z nim się trzymajmy, bo teraz to idziemy do paszczy lwa. Zachodnie wzorce kapitalistyczne uderzają do głów młodych Polaków, to bardzo żle. Zachód nie daje nam nic oprócz problemów, a my dajemy mu siłę roboczą(tanią). Czasy się zmieniły teraz gdybyśmy trzymali się Rosji mielibyśmy z tego same korzyści. Ale media opanowały kontrolę nad Polską. Należy myśleć o przyszłości a przyszłość jest na wschodzie a nie niszczycielskim zachodzie. Unia jego mać: głupie przepisy stojące ponad polskim prawem, nimiecka konstytucja, dorsze, rospuda! Macie swoją unię idioci!!!!! Precz z kapitalizmem, witaj mądra patriotyczna technokracjo oparta na wzorcach socjalnych (czyli takich jak w Szwecji czy Norwegii)witaj interesie Polski, a nie niemiecki. Gdy rozejrzymy się dookoła to widzimy że wszyscy bez wyjątków grabią do siebie, pytam się gdzie są nasze grabie?????? USA! Matko przenajświętsza nie popełniajmy tego błedu z przeszłości kiedy to szukaliśmy sojuszy daleko np. z Francją, która nas zdradziła! Oni mają nas w du...!!!!!! USA ma nas w d...., nawet głupich wiz nie możemy wynegocjować znależli sobie tylko głupiego partnera do Iraku i Afganistanu. A propos Iraku - wysłanie tam naszych wojsk to największa hańba w historii WP. Wstydźcie się to wielki wstyd mordować ludzi ,którzy nic wam nie zrobili.Wynocha z Iraku!!!! HAŃBA!!!!!
|