Racjonalista - Strona głównaDo treści
Pozew Dorna w obronie jego suki

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
09-10-2007 22:15Taiken (1148 punktów)Pozew Dorna w obronie jego suki
"Ludwik Dorn złożył w trybie wyborczym do Sądu Okręgowego w Warszawie pozew przeciw komitetowi wyborczemu LiD ws. swojej suki Saby. Sprawa ma być rozpatrzona jutro o godz. 10.00.

Informacje o żarłoczności Saby pojawiły się w radiowym spocie wyborczym LiD. W obronie dobrego imienia psa marszałek postanowił wystąpić do sądu z wnioskiem w błyskawicznym trybie wyborczym. Takie sprawy rozpatrywane są w ciągu 24 godzin. Dlatego on, a nie Saba, bo pies nie ma "legitymacji procesowej". Dorn zapowiadał: - LiD będzie musiało to odszczekać."

Tekst pochodzi z:
wiadomosci(*)iadomosci/1,80269,4561744.html
Podaję, żeby nikt mi nie zarzucał, że stosuję plagiat.

Do czego jeszcze są zdolni ci, którzy poza takimi - wątpliwej jakości - akcjami, nie reprezentują sobą nic?

Zauważyliście, że w tej kampanii wyborczej (wybiórczej?) w ogóle nie dyskutuje się na argumenty programowe?
Dyktafony, obrażanie się, debaty, Nelly, podsłuchy, ABW, CBA, spotka się - nie spotka się... a wszystko to psu na budę.
Już nikt nie przedstawia propozycji poprawy standardu życia Polaków, żeby żyło nam się lepiej, łatwiej...
Z drugiej strony może to dobrze. Przynajmniej znowu nie kłamią, chociaż PiS wraca do pomysłu 3 milionów mieszkań. Hehe I "jest gotowy rządzić sam". A do tego jeszcze Szczypińska, która stwierdziła, że zanim Kaczyński łaskawie spotka się z Tuskiem, to ten powinien się wyspowiadać.
Tragedia.
Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że to całe draństwo i kupczenie dzieje się za MOJE pieniądze? I Twoje, i tej pani też...?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

nieobecny
>Zauważyliście, że w tej kampanii wyborczej (wybiórczej?) w ogóle nie dyskutuje się na argumenty programowe?
Wręcz przeciwnie - ta kampania wyborcza jest wyjątkowa jeśli idzie o dyskusje programowe. Niebawem zacznie brakować programów RTV do pomieszczenia tych dyskusji

Najbliższe wybory nie mają zdecydować, który program której partii jest lepszy. To nie jest bitwa na programy, to jest bitwa z totalitaryzmem Kaczyńskiego. To jest powtórka z '89 roku - albo będzie komunizm (kaczy), albo go nie będzie.
prokaczystowska_racjonalistka
>To jest powtórka z '89 roku - albo będzie komunizm (kaczy), albo >go nie będzie.

proszę się publicznie nie ośmieszać.gdzie Pan widział komunizm u braci Kaczyńskich?
w odważnym zwalczaniu korupcji(wzrost wykrywalności o 100%)?
w niebywałym wzroście inwestycji poprzez biznesmenów którzy "gdzieś" mają plecenia głupot o utracie demokracji przez środowiska oderwane od pojemnych koryt z papką biznesowo-polityczną.
Kaczyńscy zabrali koryto i zabawki oligarchom i pseudoautorytetom moralnym w rodzaju Michnika,Geremka
to jest koniec demokracji?
nie proszę Pana to początek zdrowego państwa prawa.
a reszta niech szczeka-łapówkarze,byli esbecy,kiszczaki,paniusie które głosowały bo:Olechowski ma 1,80 cm wzrostu!"-"ludzie honoru" i osbnocy którzy nie lubią samodzielnie myśleć.
oto przeciwnicy najbardziej wyrazistych i najuczciwszych polityka jakimi są Jarosław i Lech Kaczyńscy obecnie
Balkowski
>proszę się publicznie nie ośmieszać.gdzie Pan widział komunizm u braci Kaczyńskich?
Krótko odpowiadając - prawie wszędzie. Poza oczywiście ich własnymi deklaracjami.

>w odważnym zwalczaniu korupcji(wzrost wykrywalności o 100%)?
Tzn. o co chodzi z tą korupcją? O n-te wywalenie z rządu Leppera po marnej prowokacji? Czy może o Kaczmarka? Fakt, mogę się zgodzić że Kaczyńscy powołali do rządu wyjątkowo dużo podejrzanych typów. Zresztą oni sami wyrażali się o nich dużo gorzej (sprawdź co Kaczyński mówił o SO i Lepperze przed wyborami) - więc tym bardziej dziwi że wybrali ich do współpracy. A kto się potem okazał winny? Czyżby bracia K. przyznali się do pomyłki? Nie, oczywiście winny był tajemniczy "układ"...

A może chodziło Ci o doktora G., którego Ziobro z góry wobec całej Polski ogłosił mordercą, a że dowodów brak, więc trzeba mu było "nagrać" choćby łapówkę? Ciekawe ile $$ podatników na to poszło w ramach "taniego państwa". Podejrzewam że parę mieszkań z tych obiecanych 3 mln dałoby się zbudować

>w niebywałym wzroście inwestycji poprzez biznesmenów
Taaak, pewnie. Tyle że ten wzrost zawdzięczamy raczej ogólnoświatowym tendencjom i UE niż naszym rządzącym. Powiedziałbym nawet że raczej mamy wzrost gospodarczy POMIMO rządów PiS-u. Jeśli się nie zgadzasz to zamiast tylko ekscytować się naszym paroprocentowym wzrostem PKB proponuję zastanowienie czemu kraje nadbałtyckie mają nieomal rok w rok ponad 10% wzrostu...
nieobecny
Panie Balkowski i Pani Pandorro - próba dyskusji z "prokaczystowską_racjonalistką" jest równie sensowna jak próba dyskusji z PiSowskim spotem telewizyjnym. Szkoda nerwów. PiS płaci internetowym klakierom za szerzenie proPiSowskiej propagandy, niewykluczone, że płaci od posta-komentarza. Nie warto ry(d)zykować, że nasze pieniądze wpłacane do budżetu wpływają na konta hołoty będącej PiSowską klaką.
Osnowa (11779 punktów)
(zablokowany)
> PiS płaci internetowym klakierom za szerzenie proPiSowskiej propagandy, niewykluczone, że płaci od posta-komentarza.

Wymyśliłeś to? Piszesz "niewykluczone", więc nie wiesz.

Czy może masz dowody?
Pandorra (1289 punktów)
>proszę się publicznie nie ośmieszać.gdzie Pan widział komunizm u braci Kaczyńskich?
Nalezy się uważniej przyjrzeć. Żylam za komuny to widze podobieństwa.

>w odważnym zwalczaniu korupcji(wzrost wykrywalności o 100%)?
Taaa... A gdzie te procesy? Bo co kogoś zamkną, to sąd każe wypuszczać. Za Krauzem nie wystosowano eurpoejskiego nakazu aresztowania, bo nie było podstaw.

>w niebywałym wzroście inwestycji poprzez biznesmenów którzy "gdzieś" mają plecenia głupot o utracie demokracji przez środowiska oderwane od pojemnych koryt z papką biznesowo-polityczną.
Poproszę to samo jeszcze raz, ale z polską składnią

>Kaczyńscy zabrali koryto i zabawki oligarchom i pseudoautorytetom moralnym w rodzaju Michnika,Geremka
>to jest koniec demokracji?
Michnik z pewnościa zrobił więcej dla demokracji i przemian w Polsce niż obaj Kaczyńscy razem wzięci. Odmawianie mu tego prawa jest nikczemnością.

>nie proszę Pana to początek zdrowego państwa prawa.
wyrzućmy wyrazy "zdrowego" i "prawa" i będzie oki.

>a reszta niech szczeka-łapówkarze,byli esbecy,kiszczaki,paniusie które głosowały bo:Olechowski ma 1,80 cm wzrostu!"-"ludzie honoru" i osbnocy którzy nie lubią samodzielnie myśleć.
Oj, wąziutki ten horyzoncik, wąziutki. Proponuję iść za własną rada i zacząć jednak samodzielnie myśleć. No ale co tu się dziwić - każdy sądzi według siebie.

>oto przeciwnicy najbardziej wyrazistych i najuczciwszych polityka jakimi są Jarosław i Lech Kaczyńscy obecnie
Popłakałam się ze śmiechu - dziękuję.
nieobecny
Panie Balkowski i Pani Pandorro - próba dyskusji z "prokaczystowską_racjonalistką" jest równie sensowna jak próba dyskusji z PiSowskim spotem telewizyjnym. Szkoda nerwów. PiS płaci internetowym klakierom za szerzenie proPiSowskiej propagandy, niewykluczone, że płaci od posta-komentarza. Nie warto ry(d)zykować, że nasze pieniądze wpłacane do budżetu wpływają na konta hołoty będącej PiSowską klaką.
rybek (90 punktów)
>"Ludwik Dorn złożył w trybie wyborczym do Sądu
>Okręgowego w Warszawie pozew przeciw komitetowi wyborczemu
>LiD ws. swojej suki Saby. Sprawa ma być rozpatrzona jutro o
>godz. 10.00.
>Informacje o żarłoczności Saby pojawiły się w radiowym
>spocie wyborczym LiD. W obronie dobrego imienia psa
>marszałek postanowił wystąpić do sądu z wnioskiem w
>błyskawicznym trybie wyborczym. Takie sprawy rozpatrywane
>są w ciągu 24 godzin. Dlatego on, a nie Saba, bo pies nie
>ma "legitymacji procesowej". Dorn zapowiadał: - LiD będzie
>musiało to odszczekać."
>Tekst pochodzi z:
>wiadomosci(*)iadomosci/1,80269,4561744.html
>Podaję, żeby nikt mi nie zarzucał, że stosuję plagiat.
To jest kpina z polskiego prawa. Pan Dorn żyje chyba w innej rzeczywistości. Jeszcze brakuje, aby biorąc przykład z Kaliguli z psa zrobił senatora.
rybek (90 punktów)
>>"Ludwik Dorn złożył w trybie wyborczym do Sądu
>>Okręgowego w Warszawie pozew przeciw komitetowi wyborczemu
>>LiD ws. swojej suki Saby. Sprawa ma być rozpatrzona jutro o
>>godz. 10.00.
>>Informacje o żarłoczności Saby pojawiły się w radiowym
>>spocie wyborczym LiD. W obronie dobrego imienia psa
>>marszałek postanowił wystąpić do sądu z wnioskiem w
>>błyskawicznym trybie wyborczym. Takie sprawy rozpatrywane
>>są w ciągu 24 godzin. Dlatego on, a nie Saba, bo pies nie
>>ma "legitymacji procesowej". Dorn zapowiadał: - LiD będzie
>>musiało to odszczekać."
>>Tekst pochodzi z:
>>wiadomosci(*)iadomosci/1,80269,4561744.html
>>Podaję, żeby nikt mi nie zarzucał, że stosuję plagiat.
>To jest kpina z polskiego prawa. Pan Dorn żyje chyba w innej rzeczywistości. Jeszcze brakuje, aby biorąc przykład z Kaliguli z psa zrobił senatora.

Dla mnie już oburzające było przyprowadzenie psa do sejmu. Ten człowiek jest chory.
Balkowski (5685 punktów)
>Jeszcze brakuje, aby biorąc przykład z Kaliguli z psa zrobił senatora.
Patrząc na to co wyrabiają nasi posłowie i senatorowie to takie rozwiązanie nie wygląda całkiem źle
APawłowski (1150 punktów)
A kogo interesują programy polityków? Jedynie znikomą część społeczeństwa a nie większość. Skoro łatwiej jest wygrać wybory partiom populistycznym, to wszystkie rzuciły sie populistyczne metody stosować.
W tym szaleństwie jest metoda. I tak wybiera się mniejsze zło, to właśnie trzeba wyborcom udowodnić, że to konkurencja jest złem większym. Może gdyby kampania wyborcza była dłuższa, może byśmy coś usłyszeli na temat programów poszczególnych partii, niestety nie ma czasu więc trzeba strzelać z armat do wróbli, aby było wyraziściej.
Ja odbieram tą kampanię jako dodatkowy przyczynek do zwiększenia mojego stopnia nieufności do polityków wszelakiej maści.
michiko (596 punktów)
>"Ludwik Dorn złożył
> pozew przeciw komitetowi wyborczemu
>LiD ws. swojej suki Saby.

Tak p. Dorn rozumie realizację zasady " nie ważne jak się mówi, ważne, że się mówi." A że za pieniądze podatników... No mój boże, a za czyje?
JATO (2644 punktów)
Jutro wyjeżdżam na grzyby. Wracam dopiero na wybory. Jest to takie miejsce na ziemi gdzie telewizja nie odbiera!!! To jest RAJ!!!
JATO


Zasada wyjaśniania Conrada: Wszystko co powiesz, zostanie ocenione przez innych , zupełnie sprzecznie z twoimi intencjami.
DawidKarolkievitz (984 punktów)
>Jutro wyjeżdżam na grzyby. Wracam dopiero na wybory. Jest to takie miejsce na ziemi gdzie telewizja nie odbiera!!! To jest RAJ!!!

Może by rzeczywiście na te grzyby wyjechać...

Henryk zawsze ma rację, ponieważ tak mówi list, a list jest prawdziwy ponieważ Henryk go podyktował, ponieważ tak mówi list.
J.Szulc (5723 punktów)

To chyba najlepszy pomysł, o jakim słyszałam na okoliczność kampanii wyborczej

Pozdrawiam.

"Lepiej z mądrym nieść kamień, niż z głupcem jeść i pić." - przysłowie armeńskie
nieobecny
Jak to już stwierdziła kobieca, intelektualna gwiazda PiSu: babie musi chłop powiedzieć co ma robić.

PS Nie zapomnij zdać relacji ile rydz(yk)ów nazbierałaś.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365