Witam serdecznie, 1. W najbliższą sobotę (18.02.2012) o godz. 17:00 odbędzie się spotkanie nieformalnej grupy wolnomyślicielskiej Śląscy Racjonaliści. Jak zawsze, zapraszam na nie zarówno stałych Bywalców, jak i nowych Gości, chcących poznać podobnie myślących ludzi z terenu Śląska i okolic. 2. Lokalizacja spotkania: Buon Cibo Ristorante&Bar, ul Mariacka 4 w centrum Katowic. 3. Spotkanie może się przenieść z czasem do jednego z okolicznych lokali - w razie niezastania nas na miejscu, dzwońcie do mnie: +48 880 424 435. Link do wydarzenia na Facebooku: www.facebook.com/events/345118575532390/Kontakt mailowy ze mną: argutowski(na serwerze)gmail(kropka)com E-mail naszej grupy: slascy.racjonalisci(na serwerze)gmail(kropka)com Serdecznie zapraszam i pozdrawiam, ARG |