Witam, mam pytanie dot. zamówienia z księgarni Racjonalisty, gdzie należy zadawać pytania dot. zamówień? Na maila nikt nie odpowiada, telefon nieaktywny, a za zamówienie zapłaciłem już jakiś czas temu... Miał ktoś podobny problem?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.