 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Świat
| Napisano | Autor | Tytuł | | 26-01-2020 11:58 | Arminius (25555 punktów) | Hucpa w Jerozolimie
1 na 1 | Premier Izraela Benyamin Netanayahu oraz Mosze Kantor - rosyjski biznesmen żydowskiego pochodzenia, zorganizowali w Jerozolimie imprezę - pod nazwą Światowe Forum Holokaustu. O wydarzeniu tym głośno jest w polskich mediach głównie za sprawą wyjątkowo upokarzającego i obcesowego potraktowania Polski przez jego organizatorów. W tym wątku chciałbym jednakże zwrócić uwagę na inny aspekt zdarzenia jak wyżej. Otóż w Izraelu powiada się, że Netynayahu trafi za kratki w Izraelu - jeżeli nie utrzyma się przy władzy. Podobno nawet ów motyw (uniknięcia kary) jest jednym z powodów organizacji hucpy jak wyżej. Netanayahu ma bowiem nadzieję, iż sukces imprezy - utrzyma go przy władzy. Ponadto, co ważniejsze, premier Izraela to zbrodniarz wojenny - który udoskonalił w swym kraju wyrafinowany system rasistowskiego ucisku autochtonicznej ludności palestyńskiej (apartheid). Współorganizator imprezy, Kantor, to klasyczny przykład żydowskiego ( Ostjuden) oszusta i malwersanta, który w okresie przełomu w Rosji, doprowadził do ruiny wielu ludzi. W okresie tym, w Rosji działała cała grupa takich żydowskich aferzystów w białych rękawiczkach (są tu zastanawiające analogie do serii afer gospodarczych wygenerowanych w Republice Weimarskiej przez...Ostjuden, z największą z nich w wydaniu Juliusa Barmata - co miało kluczowy wpływ na wzrost nastrojów antysemickich wśród Niemców i dojście nazistów do władzy) - z których część, ta co się naraziła władzy dostała po głowie (Chodorkowski exempli gratia), inni zaś, którzy ułożyli się z władzą - nadal ma się dobrze. Kanror jest właśnie takim "faktorem" ( dorodcą w spawie szemranych interesów) Putina. Tak więc dwóch kwalifikowanych szrajbełesów zorganizowało hucpę, na którą zjechało mnóstwo najważniajszych oficjeli z różnych państw. Przyjechali oni do kraju, w którym za przyczyną - między innymi - tych dwóch gagatków - funkcjonuje wysoce złożony system apartheidu, ludność palestyńska jest prześladowana i pozbawiana prawa oraz traktowana jak obywatele drugiej kategorii na każdym kroku. Na hucpie zaś owej trąbi się o antysemityźmie i bezwględnej konieczności pamiętania o ...holokaucie. O tempora o mores!!! Czyż nie jest oczywistym dla każdego racjonalnie myślącego - że sytuacja jak wyżej, będąca w swej istocie kwintensencją hipokryzji i uprawiania zdublowanych standardów etycznych - generuje właśnie ów antysemityzm i może wprzyszłości doprowadzić do drugiego holokaustu??? Refleksja na koniec.W czasach dyktatury Ceausescu, wielu czołowych przywódców ówczesnego świata, traktując go jako w jakimś stopniu autonomicznego wzgledem Moskwy, kokietowało go i pozwalału mu - przy licznych okazjach - grzać się w ich blasku. Po grudniu 1989 r. - gdy ujawniono skalę zapaści Rumunii i brutalność praktyk gwiazdy Karpat - nastąpiło coś w rodzaju politycznego antyclimaxu. Wszyscy się go od razu wyparli i potępili - a fotografie dokumentalne z okresu miodowego, traktowane były jako przejawy wyjątkowo ordynarnego...braku taktu. Ci wszyscy, którzy przyjechali na hucpę w Jerozolimie - przyprawili sobie gęby. Kiedyś będą musieli na gwałt poddać się gruntownym i mało przyjmenym....operacjom plastycznym. Zainteresowanym zagadnieniem - polecam lekturę podlinkowanego materiału: The opulent two-day event is entitled “Remembering the Holocaust: Fighting Antisemitism.” The presidents and kings have gathered in response to a summons to commemorate The Holocaust – a catastrophic event that ended 75 years ago through the deaths of thousands’ of their countries’ soldiers – and to “fight antisemitism.” It is unlikely that any will mention the current and ongoing genocidal program against Palestinians, or that the alleged “antisemitism” they are fighting often consists of support for Palestinian human rights. It is also doubtful that the millions of non-Jews who died during The Holocaust will play much of a role in the festivities. The event is the brain child of Viatcheslav Moshe Kantor, a Russian-Israeli oligarch known for “unscrupulous business dealings” who made his money during the massive plunder of Russian resources that left many ordinary Russian citizens in misery. Kantor is the president of the European Jewish Congress and multiple other international entities. This is his fifth Holocaust Forum. A major component of the alleged “antisemitism” that Kantor is fighting is opposition to Israel’s human rights abuses and apartheid-like system of discrimination. israelpale(*)ended-by-presidents-and-kings/ | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 Dragan Dargomier (5636 punktów) (zablokowany) |
Zauważ, że byli w stanie zorganizować to spotkanie. Czyli mają jakieś wpływy w tym towarzystwie. Skup się na tym, co to było za towarzystwo, i co je skłoniło do udziału w tym spotkaniu? Rozjaśniaj, a nie zaciemniaj, bo ktoś tu cię weźmie za pseudo-antysemickiego krypto-żydowskiego prowokatora i sabotażystę. Kantor jest potentatem w branży chemicznej, nawozowej. Jego żydowskie pochodzenie to może być mistyfikacja mafijna (masoneria). Zgodnie z moimi zapatrywaniami na kluczową rolę rolnictwa nizin i równin aluwialnych w światowej gospodarce, za tym spotkaniem mogły kryć się jakieś negocjacje Izraela, jeżeli krajowi grozi kryzys żywnościowy. Izrael może potrzebować nawozów azotowych, a sam ma surowce do produkcji nawozów mineralnych. Inna kwestia to nowe instalacje nuklearne w Turcji. Być może trzeba było uzgodnić udział Izraela i innych krajów, w tym Grecji, w tym projekcie, tak aby nie powodował napięć we wschodniej części Morza Śródziemnego. Jest też kwestia pól gazowych i naftowych u wybrzeży Cypru. Co jeszcze? Izrael ma wielkie długi i olbrzymi, nieposkromiony deficyt, który znowu wystrzelił. Jak tak dalej pójdzie, znowu splajtują. Majątek wielu Kantorów to za mało, żeby temu zapobiec. Zdruzgotane izraelskie finanse na pewno były na świeczniku. Dobrze, że nie było tam nikogo z Polski, bo to zwróciłoby niepotrzebnie uwagę na niektóre sprawy. Morawiecki nie panuje nad deficytem, a dynamiczny wzrost PKB jest pozorny, bo oparty na podatkach. Próbują to zakłamywać starymi chwytami, ale to jest od razu demaskowane przez rynek długu jako tandeta propagandowa. Nie wiem, co to będzie, ale ja wszędzie widzę pozamykane interesy. Na sąsiedniej ulicy przez lata były cztery sklepy, teraz jest dwa. Na innej ulicy było siedem sklepów, a jest też dwa. Na jeszcze innej był jeden sklep, a nie ma żadnego. Nie wiem, w jakim to kierunku idzie, ale jedyne, co tu rośnie w tym mieście, to podatki i opłaty. To są ich rządy. Co o tym myśleć? Prezes udaje, że go boli noga, żeby nie było na niego. To jest hucpa! Wszystkich wykańczają. To jest obraz nędzy, rozpaczy, tandety i niedorozwoju. Tak się kończą świetlane rządy nad Warszawą Żydów i Cyganów przy poparciu Niemców. W Jerozolimie mają to samo. W Jerozolimie mieli o czym rozmawiać, bo to bogacze, przemysłowcy i pozerzy. Po co warszawscy mieli tam jechać? Żeby tej biedy nie dało się już za niczym schować? Niech już lepiej na miejscu włóczą się po sejmowych korytarzach, żeby naród wierzył, że jak przechodzi z gabinetu do gabinetu to jest, rządzi, ma wpływ, rozmawia i decyduje. Jak ktoś to obejrzy w telewizji, to jest szansa, że dostanie padaczki monitorowej, wpadnie w trans i uwierzy w zbawienie kraju od wszelkiego złego przez pięknego premiera i jego nadobnych ministrantów.
"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
|
|
| finerbijk (17282 punktów) | >Czyż nie jest oczywistym dla każdego racjonalnie myślącego - że sytuacja jak wyżej, będąca w swej istocie kwintensencją hipokryzji i uprawiania zdublowanych standardów etycznych - generuje właśnie ów antysemityzm i może wprzyszłości doprowadzić do drugiego holokaustu??? Pytanie retoryczne - komu zależy na szerzeniu, podsycaniu antysemityzmu? Antysemityzm jest wart w złocie każdego szekla, którego się w niego zainwestuje (cokolwiek to ekonomicznie znaczy : ) ). Jedno co się zmieniło w ostatnim czasie, to takie bliskie zbliżenie zbliżeniowe z Mateczką Rosiją. Duży Szatan już nie wystarcza? W końcu przecież mają tam swojego prezydenta. Putin im raczej nie da chyba 3 mld baksów per jer na ochrane. Pewnie to część jakiegoś większego szatańskiego spisku, żeby Kitajcom przypiłować rogi.
|
|
| hanging_bishop (1112 punktów) | Ja wolę inkaust od holokaustu.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|