 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 13-10-2007 20:56 | Gosia (9452 punktów) | Kompas wyborczy
2 na 2 | | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
| Pandorra (1289 punktów) | Potwierdziło się  PO najbardziej na TAK, PiS najbardziej na NIE.
|
|
 | | Gosia (9452 punktów) | > Potwierdziło się PO najbardziej na TAK, PiS najbardziej na NIE.To tak jak i ja. Obejrzałam nowy spot antypisowski, ale jakoś humor mi się od tego nie poprawił... www.pardon(*)20/swietne_wideo_przeciwko_pisPozdrawiam.
|
|
| Zbysław Śmigielski (8639 punktów) | Do wskazań kompasu, Gosiu, zwykłem dodawać poprawki: na dewiację, deklinację i dryf (plus lub minus) - wtedy kurs wychodzi tak jakby do celu (bo zawsze można jeszcze coś dodatkowo spieprzyć). Ale ogólnie, bez kompasu nie ma życia. Więc dzięki wielkie!
|
|
 | | APawłowski (1150 punktów) | > Do wskazań kompasu, Gosiu, zwykłem dodawać poprawki: na dewiację, deklinację i dryf (plus lub minus) - wtedy kurs wychodzi tak jakby do celu (bo zawsze można jeszcze coś dodatkowo spieprzyć). > Ale ogólnie, bez kompasu nie ma życia. Więc dzięki wielkie! Dobra locja i mapa też się przydają, może jakiś sekstans jeszcze a najlepiej GPS.
|
|
|  | 2 na 2 | Gosia (9452 punktów) |
> Dobra locja i mapa też się przydają, może jakiś sekstant jeszcze a najlepiej GPS.To już zdrowy rozsądek i poczucie realizmu nie wystarczą?  Pozdrawiam.
|
|
| |  | | APawłowski (1150 punktów) | > To już zdrowy rozsądek i poczucie realizmu nie wystarczą?  Zdrowy rozsądek i poczucie realizmu każą zaopatrzyć się w narzędzia i pomoce nawigacyjne stosowne do podjęcia decyzji czy wyznaczenia kursu.
|
|
| | |  | 1 na 1 | Zbysław Śmigielski (8639 punktów) | > >To już zdrowy rozsądek i poczucie realizmu nie wystarczą?  > Zdrowy rozsądek i poczucie realizmu każą zaopatrzyć się w narzędzia i pomoce nawigacyjne stosowne do podjęcia decyzji czy wyznaczenia kursu. Złemu nawigatorowi, jeśli utopią się narzędzia i pomoce, zdrowy rozsądek i poczucie realizmu nakazałyby utopić się także, natomiast dobry i bez tego sobie poradzi. Zapraszam na lekcje nawigacji.
|
|
| | | |  | | Jacek Krysztofik (1390 punktów) | > Złemu nawigatorowi, jeśli utopią się narzędzia i pomoce, zdrowy rozsądek i poczucie realizmu nakazałyby utopić się także, natomiast dobry i bez tego sobie poradzi. Navigare necesse est, vivere non est necesse. — Plutarch.
Agorafobia — nieuzasadniona niechęć do Gazety wyborczej.
|
|
| Thorvoy (6588 punktów) | Courqua vodna! Wychodzi na to, że powinienem zagłosować na Polską Partię Pracy (77% zbieżnych odpowiedzi).
PiS w każdym razie na ostatnim miejscu z wynikiem 38%.
Nawiasem mówiąc, co to się porobiło. Wystarczy na dwa miesiące odwrócić wzrok od aktualności, a przesławna "Liga Polskich Roślin" transmutuje w "Ligę Prawicy Rzeczpospolitej".
|
|
| G.K. (1679 punktów) | PO 68%, PiS 28% !
|
|
| Tofik (5585 punktów) | W moim przypadku wygrał LiD z wynikiem 85% 
"Bez bogów można żyć normalnie. BEZ ROZUMU - NIE!" Drobner
|
|
 | | APawłowski (1150 punktów) | > W moim przypadku wygrał LiD z wynikiem 85% Bismarck mawiał: "Kto za młodu nie był socjalistą, ten na starość będzie świnią"
|
|
|  | | Satanisław |
>"Kto za młodu nie był socjalistą, ten na starość będzie świnią"<
A kto i na starość zostaje socjalistą, ten przez całe swe parszywe życie był złodziejem.
|
|
| |  | 1 na 1 | APawłowski (1150 punktów) | >>"Kto za młodu nie był socjalistą, ten na starość będzie świnią"< >A kto i na starość zostaje socjalistą, ten przez całe swe parszywe życie był złodziejem. > W Twoim przypadku socjalizm został poddany aborcji wczesnoporonnej. Jesteś przykładem że Bismarck miał rację.
|
|
| Patty Matheson (2087 punktów) | 15% PO, 15% PiS, 15% LPR. Czy ja jestem jakaś Inna? Wydawało mi się, że wiem, kogo popieram... Na szczęście obiecanki-cacanki wyborcze (odpowiedzi partii na pytania) nie muszą być adekwatne do rzeczywistości.
Pozdrawiam.
And at the end of the sixth day god heard: "Not enough mana".
|
|
 | 1 na 1 | Gosia (9452 punktów) | > 15% PO, 15% PiS, 15% LPR. Czy ja jestem jakaś Inna?Oczywiście, że jesteś inna niż wszyscy inni. Należy oczywiście zaznaczyć, że Kompas jest tylko zabawą. Pytania są dość wybiórcze (choć dotyczące najważniejszych spraw społecznych i gospodarczych). Poza tym można udzielać jedynie odpowiedzi "tak" lub "nie". Rzeczywistość często jest zdecydowanie bardziej skomplikowana. Pozdrawiam.
|
|
| Bolesław Słociński (16 punktów) | No cóż, chwalicie się to ja też się pochwalę. Wyszło, że 80% Liga Prawicy Rzeczpospolitej. To tylko potwierdza, że jestem w odpowiedniej partii - UPR...
|
|
| Roman Czarnota-Bojarski (831 punktów) | PO - 70% LiD - 70% I co mam teraz zrobić? Rzucić monetą?  Chyba zagłosuje na PO - jestem z Warszawy i jak zagłosuje na Tuska to Jarusia będzie bardziej bolało  P.S. PiS - 30% - ostatnie miejsce
|
|
| nieobecny | Mój wynik:
PO - 70% zbieżnych odpowiedzi LiD - 70% zbieżnych odpowiedzi Samoobrona RP - 70% zbieżnych odpowiedzi Polska Partia Pracy - 70% zbieżnych odpowiedzi
Pozostałe partie:
* Polskie Stronnictwo Ludowe - 60% * Liga Prawicy Rzeczpospolitej - 50% * Prawo i Sprawiedliwość - 35%
|
|
| Godlark (32 punktów) | Platforma Obywatelska - 90% zbieżnych odpowiedzi
Pozostałe partie: # Lewica i Demokraci - 65% # Polska Partia Pracy - 50% # Polskie Stronnictwo Ludowe - 45% # Liga Prawicy Rzeczpospolitej - 45% # Samoobrona RP - 40% # Prawo i Sprawiedliwość - 35%
Popieram dobrą partie:D
Usunięte na podstawie § 16 regulaminu forum. placownik
|
|
 | | placownik (17853 punktów) |
Zmień łamiącą regulamin sygnaturkę.
Pozdrawiam
Niech strój słów podkreśla urodę myśli
|
|
| aklim | Twoje poglądy najbardziej zgadzają się z programem:
Lewica i Demokraci - 90% zbieżnych odpowiedzi
Pozostałe partie:
Platforma Obywatelska - 70% Polska Partia Pracy - 70% Polskie Stronnictwo Ludowe - 65% Samoobrona RP - 60% Prawo i Sprawiedliwość - 40% Liga Prawicy Rzeczpospolitej - 30%
tak jak myślałam
|
|
| APawłowski (1150 punktów) | Czy znajdzie się w końcu ktoś komu trzeba schować dowód?
|
|
 | | Patty Matheson (2087 punktów) | >Czy znajdzie się w końcu ktoś komu trzeba schować dowód?
Takie osoby nie potrzebują kompasu. Jako ta gwiazda betlejemska jaśnieje i im drogę wskazuje nie od dziś Sami-Wiecie-Kto.
Pozdrawiam.
And at the end of the sixth day god heard: "Not enough mana".
|
|
| elfir (1058 punktów) | Szalenie stronniczy ten kompas. W badaniu wychodzi np.po 75 % na LiD i PO, a ktora partia jasnieje na środku? Tylko PO, a LiD znajduje się drobnym drukiem wśród reszty partii.
|
|
| Volrath (3440 punktów) | Tak jak się spodziewałem:
Lewica i Demokraci - 80% zbieżnych odpowiedzi
Pozostałe partie:
* Platforma Obywatelska - 70% * Polska Partia Pracy - 70% * Polskie Stronnictwo Ludowe - 65% * Samoobrona RP - 50% * Liga Prawicy Rzeczpospolitej - 30% * Prawo i Sprawiedliwość - 20%
Wynik tego, że światopoglądowo popieram LiD, a w zakresie gospodarki moje poglądy leżą gdzieś między LiD a PO (ekonomicznie moim zdaniem PO jest zbyt liberalny, a LiD z kolei trochę zbyt socjalny).
|
|
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|