Racjonalista - Strona głównaDo treści
Stracili pracę za skontrolowanie Glempa.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
17-10-2007 11:48nieobecnyStracili pracę za skontrolowanie Glempa.
Jeden telefon partyjnego aparatczyka i dwóch ludzi traci pracę za wykonywanie swoich obowiązków, ale wobec "świętej krowy":
www.onet.pl/34f-47159931

Roman (1901 punktów)
>Jeden telefon partyjnego aparatczyka i dwóch ludzi traci
>pracę za wykonywanie swoich obowiązków, ale wobec "świętej
>krowy":
>www.onet.pl/34f-47159931

W pierwszej kolejności sąd pracy, a jak to nie pomoże - trybunał w Strassburgu.

To jeszcze nie jest Klechistan (choć niewiele brakuje)...

Zamiast szukać istot inteligentnych w kosmosie,
spróbujmy znaleźć je na Ziemi.
17-10-2007 13:57 
 Ocena 1 na 1
dokowski (7933 punktów)
(zablokowany)
>W pierwszej kolejności sąd pracy, a jak to nie pomoże - trybunał w Strassburgu.
>To jeszcze nie jest Klechistan

Obawiam się, że osoba wierząca będzie się bała Kościoła i fanatyków Rydzyka, więc nie podejmie walki o swoje prawa. Walka z religijnym bezprawiem jest w Polsce trudna nie dlatego, że mamy teokrację, ale dlatego, że mamy prymitywny i ciemny lud, który sam swoimi kanałami doprowadza do ostracyzmu tych, którzy pragną zachować swoją godność. Politycy PiSu wcale nie chcą teokracji, oni po prostu odruchowo podlizują się Kościołowi, zresztą nie tylko oni - przecież Miller i Kwach zaraz po objęciu władzy jechali do Watykanu złożyć hołd lenny.

Nie zapominajmy, że przez setki lat Polska była lennem Watykanu, potem przez setki lat byliśmy rosyjską kolonią - polskim politykom trudno jest kontrolować te wszczepiane nam przez dziesiątki pokoleń odruchy lenników i pokornych lizusów. Zachowanie polskich polityków w obecności Władzy Wyższej zwykle nie jest racjonalne.

doku
G.K. (1679 punktów)
>Jeden telefon partyjnego aparatczyka i dwóch ludzi traci
>pracę za wykonywanie swoich obowiązków, ale wobec "świętej
>krowy":
>www.onet.pl/34f-47159931

www.racjonalista.pl/forum.php/s,105475
mart (195 punktów)
Ostatnie 2 lata wyzwoliły w ludziach najniższe instynkty;asekuranctwo,służalczość,brak godności,autocenzura,lizusostwo,zawiść...

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365