Racjonalista - Strona głównaDo treści
Szóstka w lotto w aspekcie działalności kościoła kat.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
27-02-2010 10:00brainiac (0 punktów)Szóstka w lotto w aspekcie działalności kościoła kat.
Ocena -3 na 3
Witam,

Jesteśmy z żoną byłymi katolikami, ale życie nas pokierowało w kierunku dogłębnej analizy tego co się dzieje na świecie i dookoła nas. Mogę z całą pewnością powiedzieć, że czuję się racjonalistą, ale wygląda na to, że to nie wystarcza aby mieć w życiu szczęście. Banalne ale prawdziwe. W ciągu paru lat intensywnej pracy, przy użyciu eksperymentalnych technik analizy ludzkiego umysłu, opracowaliśmy z żoną metodę na to jak wygrać szóstkę w lotto. W rezultacie wyszło nam takie "szamaństwo kontrolowane", ale działa. W rezultacie tego procesu nasze dziecko trafiło szóstkę w lotto.

UWAGA: To, co napiszę teraz na pewno nie będzie racjonalne.

W skrócie wygląda to tak:

- należy uwolnić z ciała wszystkie negatywne emocje związane z bezpieczeństwem materialnym
- następnie przetrzymać ten stan, przez okres ok. 2 lat
- przez cały czas doskonalić się wewnętrznie i zewnętrznie zgodnie z właściwą instrukcją, paląc marihuanę i uprawiając ostry seks
- cierpliwie i spokojnie czekać na wygraną
- dla wspomagania procesu należy medytować o wygranej paląc marihuanę, tańcząc i słuchając muzyki

Ważne jest, aby na jednocześnie się poruszać i pracować umysłowo. Na początku jest to trudne, ale potem się do tego przyzwyczailiśmy i stało się to przyjemne.

Wiem, jak to brzmi, ale zadziałało

Zdjęcie wygranej zamieściłem na Naszej Klasie.
nasza-klasa.pl/profile/2443184/gallery/album/2/11

A tutaj jest wszystko do czego doszliśmy z żoną po drodze - w tym tematy bardzo logiczne i racjonalne. Przepraszam za formę i treść, ale niestety tak to po drodze nam wyszło, liczę na zrozumienie i dogłębne przeanalizowanie treści, bez przywiązywania uwagi do formy.

www.reniferka.com/pornopokalipsa.htm

pozdrawiam
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

rudyment (3233 punktów)
Strasznie to zawiłe i pracochłonne. Znam prostszą metodę - rób, co chcesz, a szóstka w lotto padnie na pewno w ciągu najbliższych dwu tygodni. Może nawet i twojej córce, jeśli akurat ją masz.

Rozum to umiejętność naginania poglądów do faktów
Adamiak (36436 punktów)
>..."szamaństwo kontrolowane", ale działa. W rezultacie tego procesu nasze dziecko trafiło szóstkę w lotto.

   Postaw pomnik "szamaństwu".

Stary Żyd wygrał 7 milionów zł. w totka. Przy odbiorze nagrody wszyscy pytają:
-Dziadku co zrobicie z taka gorą pieniędzy?
- Postawię pomnik Hitlerowi!!

-Pomnik Hitlerowi?!! Przecież to zbrodniarz wojenny, morderca!!
Dziadek zawinął rękaw i wskazując palcem na wewnętrzną część reki powiedział:
- Zbrodniarz, nie zbrodniarz, ale NUMERY DOBRE PODAŁ!!!
Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów)
   O ile wiem, to w waszej okolicy psychiatra przyjmuje w poniedziałki, wtorki i piątki od 8.30 do 14.00, a w środy i czwartki od 12.00 do 20.00. Potrzebne skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu, ale do niego numerki codziennie już od 7. rano.
   Życzę udanej terapii (zwłaszcza żonie).

Prawdziwa młodość - to przymiot, który zdobywa się z wiekiem.
Smith (10069 punktów)
>Mogę z całą pewnością powiedzieć, że czuję się racjonalistą, ale wygląda na to, że to nie wystarcza aby mieć w życiu szczęście.
To co czujesz, to co wiesz ale czy wiesz co czujesz?
>Banalne ale prawdziwe.(...)
Ale banalne.
>Przepraszam za formę i treść,...
Nie przepraszaj, tylko nie rób tak więcej to nie będziesz się czuł winny i nie będziesz znowu przepraszał.
>...ale niestety tak to po drodze nam wyszło, liczę na zrozumienie i dogłębne przeanalizowanie treści, bez przywiązywania uwagi do formy.
Liczenie na "szmaństwo kontrolowane" bez przywiązywania uwagi do rytualnej formy, kończy się jak wyszło a nie jak wyjść miało, więc licz na moje zrozumienie i analizę. A o dogłębnej to zapomnij.
>www.reniferka.com/pornopokalipsa.htm
>pozdrawiam
Za reklamę w Polsce się płaci, chyba że konkordat podpiszesz.
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
>Jesteśmy z żoną byłymi

I tak już zostańcie .

>katolikami

Aha.

> ale życie nas pokierowało

Life is brutal and full of zasadzkas.

>w kierunku dogłębnej

Ojojoj...

>analizy

Też znałem jedną Anal Izę.

>tego co się dzieje na świecie i dookoła nas.

Nie wątpię, że dzieje się sporo .

> Mogę z całą pewnością powiedzieć, że czuję się racjonalistą,

W sprawie czucia się truskawką masz już pewność ciut mniejszą?

>ale wygląda na to, że to nie wystarcza aby mieć w życiu szczęście.

Eee, pierdzielisz...

>Banalne ale prawdziwe.

Nie bądź taki skromniś. W końcu każdy nie wierząc w Boga robi to tylko dlatego, że liczy, iż mu sie to opłaci . TY JEDEN ponad to Wyrosłeś. Jesteś Wybrańcem .

>W ciągu paru lat intensywnej pracy, przy użyciu eksperymentalnych technik analizy ludzkiego umysłu,
>opracowaliśmy z żoną metodę

Na czyim umyśle tak z żoną eksperymentowaliście? Bo oczywiste, że nie na własnych?

>na to jak wygrać szóstkę w lotto. W rezultacie wyszło nam takie "szamaństwo kontrolowane", ale działa. W rezultacie tego procesu nasze dziecko trafiło szóstkę w lotto.

Jeszcze jeden argument za Obroną Życia Wypoczętego.

>UWAGA: To, co napiszę teraz na pewno nie będzie racjonalne.

Skromniś, skromniś... .

>W skrócie wygląda to tak: należy uwolnić z ciała wszystkie negatywne emocje

Resztką sił się właśnie przed tym wzbraniam...

>związane z bezpieczeństwem materialnym

Aha

>- następnie przetrzymać ten stan, przez okres ok. 2 lat

Trzymaj, trzymaj...

>- przez cały czas doskonalić się wewnętrznie i zewnętrznie zgodnie z właściwą instrukcją, paląc
>marihuanę i uprawiając ostry seks

Dawaj tę żonę!!!

>- cierpliwie i spokojnie czekać na wygraną
>- dla wspomagania procesu należy medytować o wygranej paląc marihuanę, tańcząc i słuchając muzyki
>Ważne jest, aby na jednocześnie się poruszać i pracować umysłowo.

Nie będę Ci przeszkadzał .

>Na początku jest to trudne, ale
>potem się do tego przyzwyczailiśmy i stało się to przyjemne.

Wierzę, wierzę... .

>A tutaj jest wszystko do czego doszliśmy z żoną po drodze -

Wszystko???
Kowalska (14008 punktów)
>W rezultacie wyszło nam takie "szamaństwo kontrolowane", ale działa. W rezultacie tego procesu nasze dziecko trafiło szóstkę w lotto.

>UWAGA: To, co napiszę teraz na pewno nie będzie racjonalne.
>W skrócie wygląda to tak:
>- należy uwolnić z ciała wszystkie negatywne emocje związane z bezpieczeństwem materialnym
>- następnie przetrzymać ten stan, przez okres ok. 2 lat
>- przez cały czas doskonalić się wewnętrznie i zewnętrznie zgodnie z właściwą instrukcją, paląc
>marihuanę i uprawiając ostry seks
>- cierpliwie i spokojnie czekać na wygraną
>- dla wspomagania procesu należy medytować o wygranej paląc marihuanę, tańcząc i słuchając muzyki
>Ważne jest, aby na jednocześnie się poruszać i pracować umysłowo. Na początku jest to trudne, ale
>potem się do tego przyzwyczailiśmy i stało się to przyjemne.
>Wiem, jak to brzmi, ale zadziałało

   Rozumiem, że Wasze dziecko stosuje się do tych wszystkich zasad znacznie dokładniej niż Ty i Twoja żona, skoro to ono trafiło szóstkę, a nie Wy.
brainiac (0 punktów)
To rodzina ma być żydowską instytucją fasadową a nie kościół. Nie wiem na co te głupki jeszcze czekają

Panowie, trzymać fason !
28-02-2010 16:53 
 Ocena 4 na 4
Kowalska (14008 punktów)
>To rodzina ma być żydowską instytucją fasadową a nie kościół. Nie wiem na co te głupki jeszcze czekają

Z Poradnika Młodego Technika:

Cytat:
Pierwszy w historii mózg elektronowy, skonstruowany na Uniwersytecie Pensylwania, zajmował powierzchnię 140 m2, a jego uruchomienie powodowało przygasanie świateł w całej Filadelfii.


   Miło mi w imieniu całego zespołu Poradnika Młodego Technika poinformować Cię brainiac, że właśnie wylosowałeś ten cudowny sprzęt. Nagroda zostanie wysłana DHL.

Życzymy udanego używania,

Redaktor Naczelna PMT
Brygida Kowalska.
28-02-2010 18:18 
 Ocena 2 na 2
kiryl (2975 punktów)
(zablokowany)
Jestes po tańcu, seksie czy THX? Może po wszystkim naraz
28-02-2010 18:36 
 Ocena 5 na 5
Kowalska (14008 punktów)
>Jestes po tańcu, seksie czy THX? Może po wszystkim naraz

   Jestem po lekturze cudownej książki "Piekarnik miłości, czyli jak upiec Jezusa w swoim sercu. Poradnik kulinarny siostry Żanety". To powinno wszystko tłumaczyć.
brainiac (0 punktów)
>Jestes po tańcu, seksie czy THX? Może po wszystkim naraz

Akurat po lekturze afery hazardowej. Lotto jedyną słuszną loterią

Zgadnijcie dlaczego?

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365